آموزش نحوه صحیح غذا خوردن

۵ نکته مهم درباره نحوه صحیح غذا خوردن | بشقاب کوچک به شما کمک می‌کند

pizza vegetableنحوه صحیح غذا خوردن

به گزارش آلامتو و به نقل از درنگ؛ چند نکته درباره رژیم غذایی و سبک غذا خوردن وجود دارد که بهتر است آن‎ها را به افرادی که دوستشان دارید گوشزد کنید.

مطمئنا همه ما برای افرادی که دوستشان داریم آرزوی بهترین‎ها و سلامتی داریم. اما نکاتی وجود دارد که باید به کسانی که دوستشان داریم گوشزد کنیم. در زیر به این نکات اشاره می‎کنیم.

سایز

وقتی صحبت از رژیم و خوردن غذا است، سایز یکی از مهم‎ترین مسائل است. وقتی بشقاب بزرگی در اختیار دارید سعی می‎کنید آن را پر کنید و این خوب نیست. اما وقتی بشقاب کوچک باشد حتی اگر آن را پر کنید غذای زیادی نخورده‌اید.

تلفن همراه

فراموش نکنید که نه تنها برای غذا خوردن، بلکه برای رسیدگی بهتر به همه امور بهتر است لوازم الکترونیکی را کنار بگذارید. اصلا خوب نیست هنگامی که مشغول خوردن غذا هستید مثلا اینستاگرامتان را هم چک کنید.

‎سبزیجات

سعی کنید در هر غذایی که ممکن است از سبزیجات، مخصوصا نوع تازه آن استفاده کنید. چه روی یک پیتزای چرب و چه در کنار کباب و انواع غذاها.

میوه

مهم نیست که در مراسم تولد هستید یا مراسمی رسمی یا کنار ساحل. سعی کنید هر طور شده قبل از شروع خوردن غذا کمی میوه، سالاد میوه ‏جات، سالاد سبزیجات یا انواع سالادها را میل کنید.

حبوبات

این که بشقاب شما با چه نوع خوراکی پر می‌‏شود اهمیت زیادی دارد. شما می‌‏توانید یک بشقاب پر از غذای مضر بخورید یا می‏‌توانید یک بشقاب غذای مفید داشته باشید. خوردن حبوبات به شدت توصیه می‏‌شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید