مجله آلامتو

5 توصیه طلایی برای کاهش وزن

چطوری لاغر شویم؟
(2 رای, امتیاز میانگین: 3٫50 از 5)

کاهش وزن یکی از مهم‌ترین مسائل در زمینه تناسب اندام است، برای رسیدن به وزن ایده‌آل، رژیم غذایی یکی از روش‌های اثبات شده است، اما رژیم گرفتن برای اکثر مردم کار دشواریست مخصوصا ترک عادت خوردن خوراکی‌های خوشمزه از همه سخت‌تراست. برای این کار افراد به کلاس‌های مختلف می‌روند و مواظب وزنشان هستند. اما در اینجا ما راه‌هایی را بیان می‌کنیم که عملی و جالب هستند.

  1. وانیل:

نه! این موضوع هیچ ربطی به خوردن کیک و شیرنی وانیلی و یا استفاده آن در غذایتان ندارد، بلکه تنها بوی وانیل باعث می‌شود شما اشتهای خوردن مواد شیرین را از دست بدهید. به راحتی می‌توانید مقداری از آن را همه جا همراه خود داشته باشید و هرگاه هوس شیرینی کردید آن را بو کنید.

چند حقه جالب برای لاغر ماندن

  1. مسواک بزنید:

ممکن است تصور کنید این دیگر چه راه حلی‌ست! شما که هر روز مسواک می‌زنید، اما نکته این کار زمان مسواک زدن است. اگر احساس می‌کنید که قصد دارید به سراغ بشقاب دوم بروید یا وقتی که در خانه هستید مسیرتان به سمت یخچال کج می‌شود یک‌راست به سراغ مسواکتان بروید و دندانتان را مسواک بزنید.

چند حقه جالب برای لاغر ماندن

بعضی از متخصصان می‌گویند مسواک زدن این پیام را به مغز ارسال می‌کنند که دیگر سیر شده‌اید و باید خوردن را متوقف کنید. این موضوع درست باشد یا نه، اما اینکه غذا بعد از مسواک زدن به خوشمزگی قبلش نخواهد بود، کاملا درست است، پس دیگر خوردن آنچنان وسوسه‌انگیز نیست.

  1. این مسئله را برای خود بزرگ کنید:

این حقه شاید از بقیه عجیب‌تر باشد اما به نظر خیلی‌ها بسیار کاربردی است. می‌توانید غذایتان را طوری درست کنید که اشتهایتان کور شود. یا موقع خوردن دستمالتان در غذایتان بی‌اندازید و یا چنگالتان را سروته بگیرید و سعی کنید غذا بخورید. پیشنهاد دیگر این است که عکس خود را طوری روی کاغذی بکشید که اصلا دوست ندارید شبیه آن شوید و بعد آن را روی در یخچال بچسبانید. اینچنین هروقت به سراغ یخچال بروید خودبه خود اشتهایتان از بین می‌رود.

چند حقه جالب برای لاغر ماندن

  1. چاپ‌ استیکس:

این بار چنگال را هم کنار بگذارید و از این چوب‌های مخصوص استفاده کنید تا مغزتان فکر کند شما غذای زیادی خورده‌اید.

چند حقه جالب برای لاغر ماندن

  1. ظروف کوچک:

سعی کنید در ظروف کوچکتر غذا بخورید. در این صورت اگر شما در ظروف بزرگ یک بشقاب غذا می‌خوردید در این ظروف کوچک هم یک بشقاب غذا می‌خورید. این چنین ذهن شما تصور می‌کند به اندازه همیشه غذا دریافت کرده‌است.

چند حقه جالب برای لاغر ماندن

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

۱ دیدگاه

نظر خود را بیان کنید