فال ماه تولد فال عشق با اسم حروف ابجد فال تناسب اندام
فال شخصیت شناسی فال گروه خونی فال چای فال شمع
فال عدد شانس فال رنگ شانس فال قهوه فال رنگ چشم
فال سفر فال شغل آینده فال ورق فال شب یلدا

باند سه نفره سارقان مسلح طلافروشی در منطقه مشیریه طی 24 ساعت شناسایی و دستگیری شدند.

به گزارش فارس، سرهنگ عباسعلی محمدیان رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ صبح امروز از دستگیری سارقان مسلح طلافروشی منطقه مشیریه تهران خبرداد. وی در تشریح عملیات دستگیری این باند گفت: در ایام پایانی امسال از سرقت مسلحانه باخبر شدیم در ساعت 10:4۵ روز 8 اسفند از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد که در منطقه مشیریه خیابان صالحی یک فقره سرقت مسلحانه صورت گرفته که با حضور گشت کلانتری در تأیید این مسئله موضوع به ریاست دادسرای 27 جنایی منتقل شد که در پی آن کارگاهان پلیس آگاهی در محل حاضر شد. در بررسی به عمل آمده مشخص شد که یک گروه مسلحانه با تیراندازی، تهدید و اقدام به شکستن شیشه طلافروشی به وسیله پتک کردند و با جمع‌آوری طلاهای داخل ویترین اقدام به فرار کردند.
سرهنگ محمدیان در ادامه گفت: وقتی موتورسواران سارق به دلیل روشن نشدن موتور و حضور مردم برای جلوگیری از فرار آنها مواجه شده بودند اقدام به تیراندازی کردند و در آخر موفق شدند که از آن منطقه فرار کنند و کارگاهان پلیس آگاهی با توجه به اظهارات شواهد و بررسی سرقت‌های مشابه و همچنین به دست آوردن سرنخ‌های جدید که در این سرقت اعضای این باند از خود به جای گذاشته بودند در حدود 5 ساعت بعد از سرقت موفق به شناسایی هویت باند سارقین شدند.
وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه آدرس‌ها و پاسخ‌های مختلفی از این افراد به دست آمد و اینکه این افراد اگر احساس خطر می‌کردند متواری می‌شدند کار برای دستگیری آنها سخت می‌شد پلیس به دستور مسئول پرونده این افراد به صورت هماهنگ و بعد از 4 ساعت در طی عملیات مجزا در حالی که هر سه مسلح بودند دستگیر شدند.
اعضای این باند که یک باند سه نفره تشکیل می‌دادند در حدود 30، 35 و 40 ساله بودند که دارای سابقه کیفری در جریان‌هایی همچون زورگویی، شرارت و کیف‌قاپ می‌باشند که پس از بررسی مخفیگاه‌ها و محل سکونت آنها حدود یک کیلوگرم طلا که در آخرین سرقت به دست آورده بودند و همچنین دو قبضه سلاح کلاش، دو قبضه کلت جنگی، یک قبضه سلاح برنو تغییر یافته که قابلیت شلیک فشنگ ژ3 را دارد و سه عدد مین ضد نفر گوجه‌ای، حدود 600 فشنگ جنگی، ده قبضه خشاب اسلحه و یک دستگاه بی‌سیم از آنها کشف شد. عکس های زیر از خبرگزاری تسنیم این  سه نفره را نشان می دهد.
به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید