مجله آلامتو

آمار جدید BBC نشان می‌دهد که 51.9 میلیون نفر از طریق تلویزیون و 12میلیون نفر با استفاده از تبلت و اسمارت فون المپیک لندن را تماشا کرده‌اند.

سردبیر ورزشی BBC در یک پست وبلاگی، المپیک 2012 لندن را مسابقاتی چند پلت فرمی و اولین المپیک حقیقتا دیجیتال جهان خواند.

 

وی اظهار داشت که 9.2 میلیون بازدید از طریق مرورگرهای موبایل در وب سایت و اپلیکیشن‌های BBC ثبت شده است. به علاوه 2.3 میلیون مرورگر تبلت نیز به تماشای بازی‌ها نشسته بودند.

به طور کلی 12 میلیون در خواست بازدید از طریق موبایل ها و تبلت ها صورت گرفته است و در حالیکه بازدیدکنندگان موبایلی در تمام طول روز پایدار باقی می ماندند، داده های BBC نشان می دهد که بیشترین استفاده از تبلت برای تماشای بازی ها در ساعت 9 شب بوده است. BBC گفته است که به طور کلی از تمامی پلت فرم ها 106 میلیون تقاضا برای ویدئوهای المپیک دریافت کرده است.

BBC  به خاطر پوشش خوب خبری و تفسیر های دقیق 26 رشته ورزشی، مورد تحسین و ستایش تماشاچیان المپیک قرار گرفته است. در مقابل این پذیرش عمومی، وب سایت آمریکایی NBC ، به خاطر تاخیر در ضبط رویدادها و وقایع، انتقادهای فراوانی را به خود جذب کرد.

NBC به تازگی در تلاش است با مطرح کردن این ادعا که در حدود نیمی از تماشاگران بازی ها را باتبلت هایشان دنبال می کردند این شکایت ها را تکذیب کند.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید