شغل‌های پردرآمد و رویایی

10 شغلی که آینده شما را تضمین خواهد کرد!

شغل های پر درآمد job

شغل فعلی شما چیست؟ از درآمد آن راضی هستید؟ اگر از شغل فعلی خود رضایت ندارید و به دنبال گزینه‌های جدید هستید شاید بد نباشد این لیست 10 تایی از مشاغل رویایی را بخوانید.

در ادامه شما را با 10 شغل رویایی دنیا آشنا می کنیم، 10 شغلی که بسیاری از مردم جهان آرزوی داشتن آن را دارند. شما هم این شغل ها را می پسندید؟

10. خلبانی هواپیماهای غول پیکر

یکی از لذت بخش ترین و زیباترین شغل های دنیا که درآمد بسیار بالایی هم دارد خلبانی است. البته برای اینکه مدرک خلبانی بگیرید حداقل با شش سال دوره بگذرانید و تجربه بالایی کسب کنید. علاوه بر آن قدرت دید بسیار قوی یکی از شروط اصلی است. پس از اینکه متوجه شدید شرایط لازم را دارید حالا می توانید ثبت نام کنید. خلبان ها به طور متوسط سالیانه 130 هزار دلار آمریکا درآمد دارند و حتی بیشتر. خلبانی یکی از هیجان انگیزترین شغل های دنیاست، شغلی که البته مسئولیت پذیری و تعهد زیادی را می طلبد.

9. وکیل

وکالت شغلی است که همیشه محبوب بوده. در این شغل شما با گستره ای از احتمالات روبرو هستید. کاغذ بازی های بسیار و البته نجات یک بیگناه بسیار اتفاق می افتد. موفقیت در این شغل به خودتان بستگی دارد. البته بعد از سال ها کارآموزی شما دیگر به اندازه کافی برای ادامه شغلتان با تجربه شده اید. وکلای حرفه ای به طور سالیانه 134 هزار دلار درآمد دارند که ممکن است بیشتر هم باشد. وکالت شغلی است که نیازمند مهارت هایی مثل توانایی برقرار کردن ارتباط با دیگران، انگیزه و کاریزمای قابل توجه است.

8. مدیر سیستم های اطلاعاتی و کامپیوتری

کار کردن در زمینه فناوری اطلاعات هم باید خیلی جالب باشد. البته شما ازهمان ابتدا نمی توانید مدیر باشید، این اتفاق زمان بر است. صبور باشید و انگیزه خود را حفظ کنید. مدیران فناوری اطلاعات سالیانه 136 هزار دلار درآمد دارند.

7. مدیریت در علوم طبیعی

شما هم می توانید در یک نهاد علمی تبدیل به مدیر موفقی در زمینه هایی مثل شیمی، زیست شناسی و فیزیک شوید. یکی از مزایای شغل هایی که در زمینه علمی تخصص لازم دارند این است که شما گستره قابل توجهی برای ادامه شغل خود خواهید داشت. شما می توانید در یک اداره دولتی کار کنید، می توانید استاد دانشگاه باشید و یا محقق باشید. در آمریکا متوسط درآمد برای افرادی که شغل هایی این چنینی دارند حدود 136 هزار و 450 دلار در سال است.

6. بازاریاب

این شغل نیازمند داشتن ارتباطات قوی، خلاقیت و انگیزه کافی است. این روزها بازاریابی به ساده ترین راه برای کسب درآمد تبدیل شده است. شما به عنوان یک بازاریاب فرصت های زیادی در پیش رو خواهید داشت به خصوص اگر در آمریکا زندگی کنید. بازاریاب ها حتی از طریق آنلاین هم می توانند پول زیادی به دست بیاورند. بازاریاب های حرفه ای سالیانه 137 هزار دلار و بیشتر درآمد دارند.

5. مهندسی معماری

این شغل نیازمند این است که شما پیش از وارد شدن به دانشگاه فیزیک و ریاضی تان در حد عالی باشد و علاوه بر آن از دقت و انگیزه هم برخوردار باشید. حتما می دانید که حداقل چهار سال هم تحصیل در دانشگاه لازم است. پیش از آنکه به یک مهندس پردرآمد تبدیل شوید باید مدت ها تجربه اندوزی و کارآموزی کنید. مهندس معماری های حرفه ای سالیانه 138 هزار و 720 دلار به دست می آورند.

4. مهندسی نفت

اشتغال به عنوان یک مهندس نفت به این معناست که شما در یکی از چهار شغل پردرآمد دنیا اشتغال دارید. مهندسان نفت سالیانه 139 هزار دلار و بیشتر به دست می آورند. حداقل چهار سال تحصیلات و حضور آزمایشی در پروژه های بسیار سنگین و وقت گیر نیازمند فرآیندی است که شما را تبدیل به یک مهندس پردرآمد می کند.

3. مدیر ارشد اجرایی

این روزها هر فردی رویایی شغل عالی ، پول و مقام دارد. هر کسی می خواهد رییس و کارفرما شود. اگر کسی بخواهد مدیر اجرایی باشد باید سخت تلاش کند اما در مقابل درآمد فوق العاده ای به دست خواهد آورد. آینده شغلی در این زمینه شاید ارتباط زیادی با نوع رشته تحصیلی شما نداشته باشد اما باید اعتماد به نفس فوق العاده ای داشته باشید. مدیران در طول سال حداقل 180 هزار دلار درآمد دارند.

2. دندانپزشک

یک شغل رویایی و پردرآمد. شغلی که با دندان و دهان و لثه سرکار دارد. شغلی که پر از پول است. حداقل سالی 171 هزار رقمی است که دندانپزشکان به جیب می زنند. این شغل نیازمند حداقل هفت سال تحصیل است. ابتدا شما در مطب دیگران کار می کنید اما بعدا آنقدر پول به جیب می زنید که مطب خودتان را دایر می کنید.

1. پزشکی

می رسیم به پله نخست. به شغلی که نیازمند تحمل سختی های بسیار زیادی بر سر راه تحصیل است. پزشکان بی بروبرگرد در رتبه نخست رویایی ترین شغل های دنیا قرار می گیرند. نزدیک به 200 هزار دلار در سال رقم اصلا کمی نیست.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید