مجله آلامتو

کنسرت محمد اصفهانی در برج میلاد

امیدوارم لحظات خوب و خاطره انگیزی را در این برنامه باتفاق یكدیگر بسازیم و با انرژی مثبت و كافی، مهیای مراسم شب عید و روزهای تحویل سال نو شویم….

كنسرت زمستانه محمد اصفهانی در واپسین روزهای یعنی روز‌های 20 و 21 اسفند برج میلاد تهران بربرگزار می‌شود.
ایلنا: محمد اصفهانی در این باره گفت: «به یاد دارم وقتی در برج میلاد به عنوان اولین خواننده، استیج این مركز را در كنگره‌ی بین المللی گوش و حلق و بینی افتتاح كردم از محیط آنجا و صمیمیت موجود بین سن و تماشاگر، لذت بردم و هیچوقت فكر نمی‌كردم در قافله‌ی كنسرت گذاران میلادی، از حلقه‌های نخستین نباشم ولی تقدیر چنین بود و اكنون آن احساس مجددا در من زنده شده است.
در این کنسرت پویا نیکپور هنرمند سرشناس موسیقی به عنوان سرپرست ارکستر، دکتر اصفهانی را همراهی می‌کند. اصفهانی درباره این همکاری افزود: «كنسرت زمستانه را باتفاق دوست و همراه خوبم آقای مهندس پویا نیكپور و سایر اعضای محترم اركستر پاپ برگزار می‌كنیم . در این نوبت مروری داریم بر قطعات حال و گذشته با رویكردی مدرن تر از لحاظ موسیقیایی اما مقید به حفظ اصالت‌های هر ترانه هستیم.
علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت کنسرت محمد اصفهانی با شماره‌های 22955747 و 22948683 تماس بگیرند. همچنین آلبوم «بی واژه» آخرین اثر محمد اصفهانی در قالب یک سی دی صوتی و یک دی وی دی تصویری تا چند روز آینده منتشر خواهد شد. وی درباره اجرای قطعات این آلبوم نیز گفت: «چند قطعه از آلبوم “بی واژه” نیز متناسب با حال و هوای مخاطبین عزیز، در عرصه‌ی اجرای زنده رونمایی خواهد شد. امیدوارم لحظات خوب و خاطره انگیزی را در این برنامه باتفاق یكدیگر بسازیم و با انرژی مثبت و كافی، مهیای مراسم شب عید و روزهای تحویل سال نو شویم.»
منبع: ilna.ir

گردآوری: آلامتو

 

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید