بدين ترتيب هنگامي كه روي صندلي نشسته‌ايد، گردن خود را براي مدتي به سمت عقب هدايت كنيد و نگه داريد و سپس اين كار را به سمت‌هاي راست و چپ نيز انجام دهيد.

افرادی كه در محل كار خود یا هر جای دیگر، زیاد می نشینند راه هایی وجود دارد تا بتوانند تا حدی بدن خود را با تمرینات ورزشی متناسب نگه دارند.

به گزارش ایسنا، پزشكان در این رابطه اعلام كردند: یكی از روش ها، استفاده از وزنه در میز كار است. آنها اضافه كردند: ما نمی گوییم كه از هالتر یا وسایل سنگین دیگر استفاده كنید، استفاده از یك وزنه 5 پوندی و كوچك می تواند مفید باشد كه از آن برای شكل دادن ماهیچه های دو سر بازو استفاده می شود و به صورت دو نوبت در روز و هر نوبت 10 بار با هر دست به كار می رود.راه دیگر استفاده از پلكان است. بدین طریق كه مثلا اگر در طبقه سوم هستید و هر طبقه 15 پله دارد با دو یا چند بار بالا و پایین رفتن از پله ها در روز حدودا 90 پله در هر مرتبه می توانید تا حدی به تناسب اندام خود بپردازید.

در این خصوص آنها ادامه دادند؛ همچنین با انجام حركت های كششی می توان در كنار سایر تمرین ها از یكنواختی نشستن پشت میز جلوگیری كرد. بدین ترتیب هنگامی كه روی صندلی نشسته اید، گردن خود را برای مدتی به سمت عقب هدایت كنید و نگه دارید و سپس این كار را به سمت های راست و چپ نیز انجام دهید.همچنین می توانید دست های خود را به سمت چپ و راست بكشید و برای مدتی نگه دارید و سپس جای دست ها را تعویض كنید. به هر حال این تمرینات می توانند تا حدی برای افرادی كه اكثر وقت خود را پشت میز می گذرانند مفید باشند. اما انجام تمرین های ورزشی در طول روز خارج از محیط كار بهترین روش برای جلوگیری از مشكلات مرتبط با كمر و پا هستند.

گردآوری: پایگاه اینترنتی آلامتو

به نقل از: ایسنا

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید