مجله آلامتو

نحوه قيمت گذاري آجيل شب عيد | www.Alamto.Com

پس از اجراي قانون هدفمند سازي يارانه ها اين اتحاديه نيز همسو با سياست هاي دولت سعي در ثابت نگه داشتن قيمت كالاها ي خود داشته و با ذخيره سازي مناسب از افزايش بي رويه قيمت جلوگيري كرده است.

نحوه قيمت گذاري آجيل شب عيد

دادنا: رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار اعلام کرد علیرغم افزایش تقاضا برای آجیل شب چهارشنبه سوری و ایام نوروز، قیمت آجیل و خشکبار تغییری نخواهد داشت.

جواد اخوان گفت: امسال خشکبار فروشان با اختصاص ۱۸ غرفه در نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در پارک ارم، ۱۸ غرفه در نمایشگاه حکیمیه، ۱۰ غرفه در نمایشگاه تختی ، ۱۰ غرفه در نمایشگاه خاوران و ۲۰ غرفه در مصلا حضور فعال تری نسبت به سال گذشته دارند.

بر اساس گزارش شبکه بازرگانی رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار درباره نحوه کنترل قیمت و کیفیت اقلام عرضه شده در بازار گفت: پس از اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها این اتحادیه نیز همسو با سیاست های دولت سعی در ثابت نگه داشتن قیمت کالاها ی خود داشته و با ذخیره سازی مناسب از افزایش بی رویه قیمت جلوگیری کرده است.

وی در ادامه تاکید کرد: قیمت آجیل و خشکبار عرضه شده در بازار نیز بر اساس کیفیت و درجه بندی آن تعیین می شود و مصرف کنندگان نیز اطمینان داشته باشند که شاهد افزایش قیمت در بازار آجیل نخواهند بود. و در حال حاضر صرفا قیمت دو قلم کالا گردو و انجیر به دلیل سرما زدگی باغ ها و خشکسالی افزایش یافته است اما در مجموع اقلام ارائه شده در نمایشگاه ها با ۱۰ درصد تخفیف به فروش می رسد.

منبع: dadna.ir

گردآوری: آلامتو

 

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید