فال ماه تولد فال عشق با اسم حروف ابجد فال تناسب اندام
فال شخصیت شناسی فال گروه خونی فال چای فال شمع
فال عدد شانس فال رنگ شانس فال قهوه فال رنگ چشم
فال سفر فال شغل آینده فال ورق فال شب یلدا

 

   جولیا رابرتز یکی از مشهورترین زنان دنیاست اما سه فرزند او این موضوع را نمی دانند.
بازیگر فیلم ” آینه آینه” که مادر دو فرزند دوقلوی ۷ ساله با نامهای هازل و فین و یک پسر ۴ ساله با نام هنری است به نسخه ماه آوریل مجله “ونیتی فیر” گفت که فرزندان او و همسرش “دنی مودر” ، اصلا” نمی دانند که مادرشان اینقدر مشهور است.

جولیا رابرتز گفت: “در یک خیابان شلوغ همراه فرزندانم راه می رفتم که ناگهان یک نفر مرا شناخت و چند قدم جلوتر یک نفر دیگر متوجه من شد و وقتی از جلوی او رد می شدیم گفت : این جولیا رابرتز است. ما به راه خود ادامه دادیم اما چند قدم جلوتر فین گفت: بله مادر من جولیا رابینسون است.”

جولیا که خیلی مشتاق است که بداند زندگی برای کودکانی که در خانواده های مشهور متولد می شوند، چگونه است، با گریس گامر، هنر پیشه همکار خود در فیلم “لری کرون”، که دختر بازیگر مشهور مریل استریپ است، درباره این موضوع صحبت کرد.

جولیا رابرتز می گوید: “من از گریس پرسیدم که وقتی متوجه شده مادرش یک هنرپیشه بسیار مشهور است چندساله بود؟

او پاسخ داد: فکر می کنم حدود ۹ سالم بود که هم چیز را متوجه شدم و توانستم کاملا” این موضوع را درک کنم. من پرسیدم “از این موضوع خوشحال شدی و به راحتی با آن کنار آمدی؟ او گفت: “بله خیلی برایم خوشحال کننده بود و با فهمیدن این موضوع هیچ ضربه ای نخوردم” با شنیدن این حرفها خیلی آرام شدم واقعا” امیدوار کننده بود.”

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

1 دیدگاه

نظر خود را بیان کنید