روی دیگر من

علی باذل از پخش آلبوم «روی دیگر من» با صدای بهرام رادان خبر داد و در این رابطه اظهار داشت: آلبوم «روی دیگر من» از روز دوشنبه وارد بازار موسیقی شده و به دست علاقه‌مندان خواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه این آلبوم شامل ۸ قطعه است، در ادامه گفت: «مدتهاست که مرحله ساخت آلبوم تمام شده اما طبق تصمیمی که با مشورت پخش گستر پاسارگاد که پخش آلبوم را به عهده دارد، داشتیم، قرار بر این شد تا در موعد مناسب‌تری آن را به بازار عرضه کنیم. به همین دلیل این زمان را برای پخش آلبوم انتخاب کردیم.»

مدیر انتشارات سوته‌ دلان که نشر این آلبوم را توسط این شرکت انجام می‌شود پیش از این در‌این‌باره گفته بود: «این آلبوم در دو مدل ولتی و قاب شیشه‌ای منتشر می‌شود. همچنین قرار است اثر در تیراژ بالا توزیع شود و دفترچه شکیلی از اطلاعات آلبوم نیز همراه خواهد داشت.»

گفتنی است که قطعات آلبوم این بازیگر-خواننده را کیوان هنرمند و آریا عظیمی‌نژاد ساخته‌اند و مرحله میکس و مسترینگ را در ترکیه طی شده است.

باذل در ادامه صحبت‌های خود در خصوص آلبوم یادشده متذکر شد: برای معرفی بیشتر این آلبوم یک برنامه رونمایی از آلبوم در نظر گرفته شده است که بعداز انتشار آلبوم اتفاق می‌افتد.

گفته می‌شود رادان برای ساختن و تولید ویدئو کلیپ‌های برخی از قطعات آلبوم هزینه‌ای بالای یکصد میلیون تومان صرف کرده و با تصویر سازی‌های منحصر به فرد‌، توانسته کلیپ‌های جالب توجهی را خلق کند.

گفتنی است رضا یزدانی به عنوان مشاور در کنار رادان که خوانندگی این آلبوم را به عهده داشته، حضور دارد.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید