دلنوشته های تاثیرگذار و ناب غمگین و عاشقانه

دلنوشته های تاثیرگذار و ناب غمگین و عاشقانه همراه با عکس

یکی از راه های نشان دادن احساسات درونی و شرایط روحی که شخص در آن گرفتار است استفاده از متن‌هایی است که با حال فعلی او تناسب دارد و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی است. اگر شما هم نیاز دارید که به طریقی حس کنونی خود را ابراز کنید می‌توانید از این مجموعه دلنوشته‌های تاثیرگذار و ناب غمگین و عاشقانه همراه با عکس کمک بگیرید.

دلنوشته های تاثیرگذار طولانی

ما یک انتخاب داریم که چگونه اتفاقاتی که در زندگی برایمان می افتد را بپذیریم و اجازه دهیم که ما را تغییر دهد یا نه. می‌توانیم گرفتار نفرت و تاریکی شویم، یا می‌توانیم انسانیت خود را به نحوی بازیابیم، یا با چیزها کنار بیاییم و چیزی در مورد خود یاد بگیریم.

////////////////

آزمون واقعی این نیست که آیا از این شکست اجتناب می‌کنید، زیرا این کار را نمی‌کنید. این است که آیا اجازه می‌دهید آن را سخت کند یا شما را در بی‌عملی شرمنده کند، یا اینکه از آن درس می‌گیرید، اینکه آیا تصمیم می‌گیرید استقامت کنید.

////////////////

هنوز بهترین کار این است که صادق و راستگو باشیم؛ از آنچه که داریم حداکثر استفاده را ببریم؛ با لذت های ساده شاد باشیم؛ و شجاعت داشته باشیم وقتی همه چیز اشتباه می شود.”

////////////////

و هنگامی که طوفان تمام شد، به یاد نمی آورید که چگونه از آن عبور کردید، چگونه توانستید زنده بمانید. شما حتی مطمئن نخواهید بود که آیا طوفان واقعاً تمام شده است یا خیر. اما یک چیز قطعی است. وقتی از طوفان بیرون آمدی، همان کسی نخواهی بود که وارد شد.

////////////////

هیچ کس از درد، ترس و رنج فرار نمی کند. با این حال، از درد می‌تواند خرد حاصل شود، از ترس، شجاعت، از رنج می‌تواند قدرت حاصل شود، اگر فضیلت انعطاف‌پذیری را داشته باشیم.

////////////////

میبایست به روشی زندگی کنید و به گونه‌ای با مسائل و دشواری هایتان روبه رو شوید که در پایان زندگی، با افسوس نگویید، ای کاش چنین و چنان کرده بودم.

////////////////

زمان تصمیم میگیرد چه کسی را در زندگیت ملاقات خواهی کرد، قلبت تصمیم میگیرد چه کسی را در زندگیت میخواهی، و رفتارت تصمیم میگیرد چه کسی در زندگیت میماند.

////////////////

همچنین بخوانید: دلنوشته مادرانه برای تولد پسرم

دلنوشته های تاثیرگذار طولانی

دلنوشته های تاثیرگذار و ناب

چالش زندگی این است که، قدر همه چیز را بدانی و در عین حال خود را وابسته به هیچ چیز نکنی …اندرو میتوس

////////////////

زندگی واقعا بسیار ساده است ! از هر دست بدهیم، از همان دست می‌گیریم ! هرطوری که درباره‌‌ی خود بیندیشیم، برایمان به واقعیت مبدل می‌شود .

من معتقدم که هر کسی از جمله من، مسئول همه اتفاقات خوب و یا بد در زندگیش است …!

////////////////

با آدمهایى دوست شو که همسن و سالت نیستن. با افرادى بگرد که زبان اولشون با تو یکى نیست. با کسى آشنا شو که از طبقه ى اجتماعى متفاوت باشه. اینجورى دنیا رو میبینى.اینجورى رشد میکنى

////////////////

تاریکی نمی تواند تاریکی را از بین ببرد: فقط نور می تواند این کار را انجام دهد. نفرت نمی تواند نفرت را از بین ببرد: فقط عشق می تواند این کار را انجام دهد.

////////////////

روزهای سخت گاهی اوقات نعمت هایی هستند که پنهان شده اند. ما باید رنج بکشیم، اما در نهایت این ما را قوی، بهتر و عاقل می‌کند.

////////////////

بزرگترین ضعف ما در تسلیم شدن است. مطمئن ترین راه برای موفق شدن این است که فقط یک بار دیگر تلاش کنی.

////////////////

تنها راه انجام دادن کارهای عظیم، دوست داشتن کاری است که میکنید.اگر تا الان آنرا پیدا نکردید، به گشتنتان ادامه دهید و تا زمانی که آنرا پیدا نکردید، متوقف نشوید.

////////////////

همچنین بخوانید: دلنوشته متن تولد خودم

دلنوشته های تاثیرگذار و ناب

دلنوشته های تاثیرگذار غمگین

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد . کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت؛ که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهایِ خوب در راه اند، که حالِ همه مان خوب خواهد شد …..

////////////////

“عشق هرگز به مرگ طبیعی نمی میرد. می میرد زیرا نمی دانیم چگونه منبع آن را دوباره پر کنیم. از بی بصیرتی و اشتباه و خیانت میمیرد. در اثر بیماری و زخم می میرد. از خستگی، از پژمردگی، از کدر شدن می میرد.» آنائیس نین

////////////////

“عشق یک نیروی رام نشده است. وقتی سعی می کنیم آن را کنترل کنیم، ما را نابود می کند. وقتی می‌خواهیم آن را زندانی کنیم، ما را به بردگی می‌کشد. وقتی سعی می کنیم آن را بفهمیم، احساس گمراهی و سردرگمی به ما دست می دهد.»

////////////////

بعضی روزها فقط روزهای بد هستند، همین. برای شناخت شادی باید غم را تجربه کنی و به خودم یادآوری می کنم که قرار نیست هر روز روز خوبی باشد، همین طور است! دیتا فون تیز

////////////////

لحظه‌هایی هست که آرزو می‌کنم می‌توانستم ساعت را به عقب برگردانم و تمام غم را از بین ببرم، اما احساس می‌کنم که اگر این کار را می‌کردم، شادی نیز از بین می‌رفت. بنابراین، خاطرات را همان‌طور که می‌آیند، می‌پذیرم، همه‌شان را می‌پذیرم، اجازه می‌دهم هر وقت بتوانم مرا راهنمایی کنند.

////////////////

وقتی در زندگی رنج های زیادی کشیده اید، هر درد اضافی هم غیر قابل تحمل و هم کوچک است.

////////////////

دل شکسته بدترین چیز است. مثل شکسته شدن دنده هاست هیچ‌کس نمی‌تواند آن را ببیند، اما هر بار که نفس می‌کشی، دردت می‌گیرد.

////////////////

این روز‌ها تلخ می‌گذرد، دستم می‌لرزد از توصیفش همین بس که: نفس کشیدنم در این مرگِ تدریجی، مثل خودکشی است با تیغِ کُند.

////////////////

تو هم تلخ بودی تلخ درست مثل قطره‌های فلج اطفالی که در کودکی به خوردم می‌دانند غافل از اینکه این بار تلخی توی دلم را فلج کرد.

////////////////

همچنین بخوانید: دلنوشته مادرانه برای تولد دخترم

دلنوشته های تاثیرگذار غمگین

دلنوشته های تاثیرگذار عاشقانه

“باید طوری برقصی که انگار هیچ کس تماشا نمیکنه، جوری دوست داشته باشی که انگار هیچوقت صدمه ای بهت نمیرسه، جوری بخون که انگار کسی گوش نمیده، و جوری زندگی کن که انگار بهشت ​​روی زمینه.” ویلیام دبلیو پورکی

////////////////

“تاریکی نمی تواند تاریکی را از بین ببرد: فقط نور می تواند این کار را انجام دهد. نفرت نمی تواند نفرت را از بین ببرد: فقط عشق می تواند این کار را انجام دهد.  مارتین لوتر کینگ جونیور

////////////////

مردم فکر می‌کنند که جفت روح برای شما مناسب است، و این چیزی است که همه می‌خواهند. اما یک جفت روح واقعی یک آینه است، کسی که هر چیزی را که مانع شما می شود را به شما نش%A


نظرات بسته اند