با افزایش بیش از حد قیمت دلار ، بازار دلالی ارز بیشتر از هر وقتی داغ شده است اما الان دلالی کدام ارز بیشترین درآمد را داری ؟

دلالی کدام ارز سودآور تر است ؟

بیشترین درآمد از دلالی ارز امروز مربوط به دینار کویت با 560 تومان است ولی روپیه پاکستان درآمد نسبی بهتری دارد.

متوسط سود حاصل از خرید و فروش هر واحد از 25 نوع ارز رایج در بازار کشور معادل 10.4 درصد است، نکته جالب آنکه ارزهای ارزان قیمتی که کمتر در بورس مبادلات قرار دارند به نسبت هزینه ای که صرافی ها صرف خرید آنها می کنند بیشترین درصد درآمد را برای آنها دارد، رکورد درآمد نسبی خرید وفروش انواع ارز، امروز دوازدهم دی ماه برای صرافیها مربوط است به روپیه پاکستان که با قیمت 11 تومان خریداری شده و با قیمتی معادل 16 تومان به فروش می رسد و نزدیک به 50 درصد درآمد این خرید وفروش نصیب صراف می شود.
خرید و فروش هر واحد گرانترین ارز بازار یعنی دینار کویت برای صرافی درآمدی معادل 650 تومان یا 13.7 درصد قیمت خرید به همراه دارد.
کمترین درآمد برای صرافی ها مربوط به مبادله پوند انگلیس است، که به ازای خرید و فروش هر پوند معادل 20 تومان درآمد کسب کرده که معادل 0.8 درصد قیمت خرید این ارز برای صراف است، البته ذکر این نکته ضروری است که بالا بودن سود حاصل از خرید و فروش ارزهای متفرقه که در بورس مبادلات قرار ندارند ناشی از کمبود تقاضای این نوع ارزها و خواب ارز در دست صراف هم هست.

جدول سود از دلالی ارزهای مختلف

منبع : خبرآنلاین

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید