مجله آلامتو

دعوت از هدیه تهرانی برای بازی در سریال مختارنامه!

یک حاشیه دیگر برای “مختارنامه”

یکی از هفته‌نامه‌های “زرد” چندی پیش گزارشی درباره ناگفتنی‌های سریال مختارنامه منتشر کرده که در بخشی از این گزارش به ماجرای حضور هدیه تهرانی در این سریال پرداخته شده است.


به گزارش سرویس فرهنگ و هنر جهان، در بخشی از این گزارش آمده است: برای نقش «جاریه» خواهر مختار كه توسط «ماه‌چهره خلیلی» ایفا می‌شود، ابتدا هدیه تهرانی كاندیدا بود! جالب است بدانید علت عدم حضور تهرانی در سریال مختارنامه دستمزد بالایی بود كه این بازیگر خواسته بود و دست‌اندركاران سریال قادر به پرداخت آن نبودند.

بنا بر این گزارش، اگر چه این خبر منتشر شده، اما هنوز از سوی دست‌اندرکاران این پروژه هیچ واکنشی نشان داده نشده است و فقط در برخی محافل نسبت به انتشار این‌گونه اخبار اعلام نارضایتی کرده اند.

اما با توجه به فاخر بودن این سریال به نظر می‌رسد انتشار اخبار زرد! درباره آن فقط برای افزایش فروش مجله، اقدام پسندیده‌ای نباشد. گفته می‌شود سریال مختارنامه از ابتدای پخش با حاشیه‌های مختلفی مواجه بوده است.

گردآوری: آلامتو

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

۱ دیدگاه

  1. سلام دوست عزیز ، در راستای رویکرد تازه وبلاگ قصد تبادل لینک با سایت ها یا وبلاگ های هم موضوع دارم ، به همین دلیل لینک شما درون وبلاگ من قرار گرفت ، در صورت تمایل میتوانی وبلاگ مرا با عنوان : سرگرمی مطلق
    و با آدرس زیر :
    bia2funnyblog.mihanblog.com
    لینک کنی .
    همیشه شاد و سلامت باشی .

نظر خود را بیان کنید