مجله آلامتو

پنجشنبه گذشته پليس پايتخت با همكاري وزارت اطلاعات عمليات گسترده‌اي را انجام داد كه هدف آن دستگيري اعضاي شركت‌هاي هرمي و پايان دادن به فعاليت‌هاي غيرقانوني اين شركت‌ها بود.

دستگيري سرشاخه قبل از فرار به دوبي

طبق اطلاعاتي كه در اختيار پليس بود، اين مرد جوان،  دانشجوي اخراجي يكي از دانشگاه‌هاي صنعتي بود كه از 5 سال قبل فعاليت خود را در شركت‌هاي هرمي شروع كرده بود.

زيرشاخه‌هاي اين مرد آنچنان با سرعت در حال افزايش بودند كه وي توانسته بود فقط در يكي از شاخه‌ها به درآمدي بالغ بر يك ميليارد و 400 ميليون تومان دست پيدا كند. بازپرس شعبه اول دادسراي ناحيه 31 تهران، با بيان اين خبر گفت: ماموران كه محل زندگي اين مرد را شناسايي كرده‌ بودند، همزمان با عمليات ضربتي پليس براي دستگيري اعضاي شركت‌هاي هرمي راهي خانه او شدند و وي را كه چمدان‌هايش را بسته بود و قصد داشت با چند نفر از اعضاي گروهش از ايران فرار كند، دستگير كردند.

وي افزود: با دستگيري اين مرد و همدستانش، از همگي آنها پاسپورت جعلي كشف شد كه اين مسئله نشان مي‌داد آنها قصد داشته‌اند با اين پاسپورت‌ها به امارات بگريزند. بازپرس پرونده تاكيد كرد: با دستگيري اين مرد و همدستانش، پليس از خروج مبلغ هنگفتي ارز از كشور جلوگيري كرد و تمامي متهمان به دادسرا انتقال يافتند كه براي آنها قرار قانوني صادر شد.

بازپرس دادسراي ناحيه 31 تهران با صدور مجوز چاپ عكس بدون پوشش چهره متهم در روزنامه‌ها از شهروندان خواسته چنانچه از متهم شكايت دارند به شعبه اول دادسراي ناحيه 31 تهران مراجعه كنند.

———–
گردآوري : گروه آلامتو
به نقل از : همشهري آنلاين

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید