فال ماه تولد فال عشق با اسم حروف ابجد فال تناسب اندام
فال شخصیت شناسی فال گروه خونی فال چای فال شمع
فال عدد شانس فال رنگ شانس فال قهوه فال رنگ چشم
فال سفر فال شغل آینده فال ورق فال شب یلدا

سخنگوي كميسيون سياست داخلي و امور شوراها با اشاره به برگزاري نشست اضطراري بعدازظهر امروز – سه‌شنبه – اين كميسيون براي بررسي گزارشي از نحوه به قتل رسيدن روح‌الله داداشي گفت: قوه قضاييه بايد در اسرع وقت ضاربين مرحوم روح‌الله داداشي را به اشد مجازات محكوم كند تا زمينه سوء استفاده براي افراد ديگر فراهم نشود.

بررسی قتل روح الله داداشی در مجلس + عکس

عبدالحسين ناصري در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: عليزاده و اسماعيلي از اعضاي كميسيون سياست داخلي و امور شوراها از سوي اين كميسيون براي تهيه گزارشي از موضوع قتل روح‌الله داداشي و صحبت با نيروي انتظامي و مسئولان امنيتي به استان البرز اعزام شدند كه گزارش آن‌ها در جلسه‌ي امروز بعدازظهر كميسيون براي اعضا قرائت شد.

وي افزود: در همين راستا كميسيون سياست داخلي جلسه‌ اضطراري را امروز با حضور معاونين وزير كشور و معاون نيروي انتظامي برگزار نمود و در آن به بررسي گزارش پرداخت.

اين عضو هيات رييسه كميسيون سياست داخلي و امور شوراهاي مجلس در توضيح اين گزارش گفت: اين گزارش حاكي از آن است كه علت دعوا صرفا برخورد لفظي بين ضاربين و مرحوم داداشي و همراه ايشان در ساعت 12 نيمه شب روز 26 تيرماه بوده است. در واقع ضاربين بدون هيچ ذهنيت و آشنايي قبلي با مضروب و صرفا به خاطر مشاجره‌اي در چهارراه و پشت چراغ قرمز با داداشي درگير شده و سرانجام او را به قتل رساندند.

بررسی قتل روح الله داداشی در مجلس + عکس

ناصري در ادامه توضيح داد: پس از درگيري‌ها مرحوم داداشي را حدود ساعت 12:26 نيمه شب به بيمارستان مدني مي‌رسانند كه متاسفانه ايشان قبل از رسيدن به بيمارستان فوت كرده بودند.

وي افزود: با وجودي كه نيروي انتظامي بلافاصله بعد از اطلاع‌ در محل حادثه حضور پيدا مي‌كند اما هيچ اثري از ضاربين و مضروب را نمي‌يابد و تنها با آگاهي از اين موضوع كه خودروي ضاربين پرايد مشكي بوده، كمتر از 36 ساعت با بررسي بيش از دو هزار ماشين پرايد در استان البرز ضاربين را دستگير مي‌كند. البته پس از دستگيري مشخص مي‌شود كه خودروي پرايد متعلق به ضاربين نبوده و مالك اين خودرو داماد آن‌ها بوده است.

عکس از روح الله دادشی در حال تمرین
عکس از روح الله دادشی در حال تمرین

سخنگوي كميسيون سياست داخلي و شوراها همچنين يادآور شد: طبق گزارش اعضاي كميسيون سه ضارب مرحوم داداشي 19، 17 و 26 ساله بودند كه يكي از آن‌ها در زمان درگيري در ماشين خواب بوده و متوجه درگيري نمي‌شود و دو نفر ديگر با استفاده از آلت قتاله قمه كه در ماشين داشتند با مرحوم داداشي درگير مي‌شوند و سه ضربه به ناحيه سينه و گردن مقتول زده و او را به قتل مي‌رسانند.

ناصري با تاكيد بر اين‌كه ضاربين بدون هيچ ذهنيت و آشنايي قبلي دست به اين اقدام زده‌اند، گفت: هيچ انگيزه سياسي و يا خصومت قبلي و بحث‌هاي اجتماعي كه اين روزها در جرايد مختلف در مورد اين حادثه مطرح مي‌شود وجود نداشته است.

وي در ادامه با بيان اين‌كه گزارش كميسيون براي بررسي بيشتر به نيروي انتظامي و قوه قضائيه ارائه خواهد شد، گفت: درخواست ما از نيروي انتظامي رسيدگي به مجازات مضروبين در اسرع وقت است.

سخنگوي كميسيون سياست داخلي و امور شوراها هم‌چنين از مسئولان جرايد خواستار انتشار و انعكاس مطالب‌شان بر اساس مستندات و صحبت‌هاي مراجع ذيصلاح و نه بر اساس حدس و گمان شد.

ناصري هم‌چنين در پايان از نيروي انتظامي و مسئولان استان البرز براي رسيدگي سريع و پيدا كردن ضاربين مرحوم داداشي قدرداني كرد.

بازنشر : آلامتو

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

1 دیدگاه

  1. آن آقایی که داداشی را کشت باید آن را چند ماه زندانی می کردند و بعد قاتل را می کشتند

نظر خود را بیان کنید