مجله آلامتو

با این روش پوستی زیبا داشته باشید!!


راهي ساده براي داشتن پوست زيبا!

تلویزیون العربیه در گزارش سلامتی خود با بیان اینكه نتایج تحقیقات دانشمندان انگلیسی از تاثیر مثبت سبزیجات بویژه سبزیجات با رنگ سبز بر روی پوست و سلامتی آن حكایت دارند، افزود: بر اساس آخرین نتایج تحقیقات دانشمندان بریتانیا سبزیجات تاثیر بسیار بالایی در پیشگیری و درمان بیماری های بدخیم نقش دارند.

بنا براین گزارش، سبزیجات علاوه بر اثرات مستقیم بر زیبایی پوست، رنگ پوست را روشن جلوه داده و در بهبود بسیاری از عوارض جلدی سهم بسزایی ایفا می كنند.

این گزارش حاكی است كه محققان مذكور توصیه كرده اند كه افراد برای زیباتر شدن به جای پناه آوردن به داروهای شیمیایی، سبزیجات بخورند.

اولین نكته در مورد سبزیجات، میزان كالری پایین آنها است. بنابراین به افرادی كه رژیم های لاغری می گیرند مصرف سبزیجات توصیه می شود.

از سوی دیگر چربی سبزیجات نیز بسیار پایین و فاقد كلسترول است، از این رو می تواند از بروز بیماری های قلبی در افراد جلوگیری كند.

سبزیجات دارای سدیم پایینی هم هستند. سدیم بیش از حد، باعث بروز فشار خون در افراد می شود. علاوه بر آن سبزیجات منبع غنی ویتامین ها و مواد معدنی می باشند و از بروز انواع سرطان ها جلوگیری كنند.

مواد فیبردار نیز به وفور در سبزی ها یافت می شود به همین دلیل مصرف سبزیجات ریسك ابتلا به سرطان روده را نیز كاهش می دهد.

 

گردآوری: آلامتو

 

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید