عکس تصادف ایلام - تهران

شمار جان باختگان واژگون شدن اتوبوس در آزاد راه ساوه – تهران به 29 کشته و 11 زخمی رسید.

خبرگزاری مهر: مدیر مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی استان مرکزی با اعلام اسامی کشته شدگان و مجروحان تصادف مرگبار ساوه – تهران گفت: از 10 مجروح حادثه رانندگی روز گذشته آزادراه ساوه – تهران هشت نفر در وضعیت خوبی به سر می برند و وضعیت دو نفر آنان وخیم است.

علیرضا غفوری در گفت و گو با خبرنگار مهر در اراک افزود: خانمها معصومه بیگی و قمر صوری در وضعیت وخیم هستند و دو نفر از مصدومان نیز دارای جراحات سنگین شده اند.
وی با بیان اینکه حادثه رانندگی ساوه در مجموع 29 نفر کشته برجای گذاشت، اظهار داشت: مجروحان به بیمارستانهای شهید چمران و مدرس ساوه به سر می برند و یک مجروح نیز به بیمارستان ولی عصر اراک منتقل شده است.

مدیر جمعیت هلال احمر استان مرکزی نیز با بیان اینکه 10 آمبولانس تا کنون به محل حادثه اعزام شده اند، افزود: چهار آمبولانس از استان همدان اعزام شده است.
دکتر حسین بدخشان با تاکید بر اینکه برای همراهان حادثه دیدگان و کشته شدگان در جمعیت هلال احمر ساوه اسکان داده شده اند تصریح کرد: این افراد از سبد غذایی مناسب ازجمله غذای گرم ،کیک ،آبمیوه،آب آشامیدنی و نان برخوردار هستند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی نیز با بیان اینکه این دستگاه اتوبوس حامل 40 مسافر به علت خواب آلودگی راننده اتوبوس رخ داد، افزود: اتوبوس در ساعت چها صبح روز چهارشنبه به دلیل سرعت زیاد واژگون شده است.
سرهنگ حجت اله آقایی راد ادامه داد: هویت پنج نفر از کشته شدگان نامشخص است.

اسامی کشته شدگان واژگونی دستگاه اتوبوس آزاد راه ساوه:

1. یاور محمد زاده- راننده
2. حسین مراد خسروی نژاد
3. محمد جواد یاسمین
4. سید جمعه رضایی
5. شکراله شعبانی فر
6. علی زمانی
7. حسین اسکندری
8. جلال عباسی
9. حسین اسماعیلی
10. زینب عباسی
11. فرخ قاضی زاده
12. محمد اسدی
13. ایرج قاسمی
14. جمال قاسمی
15. حسین عسگری
16. علیرضا مومنی نیا
17. سید مهدی خلیق رضوی
18. محمد رستمی
19. سید فتح الله کاپ رحمتی
20. حشمت همتی
21. کبری همتی
22. سید مهدی رضوی

این حادثه در آزاد راه ساوه – تهران، رخ داد و در جریان آن یک دستگاه اتوبوس پس از برخورد با گاردریل از بالای پلی به ارتفاع 7 متر به پایین سقوط کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، سرهنگ آقایی راد جانشین فرماندهی انتظامی و سرپرست پلیس راه استان مرکزی گفت ” بر اثر سانحه ای که ساعت چهارصبح امروز – چهارشنبه – روی داد یک دستگاه اتوبوس به علت خواب الودگی راننده از مسیر منحرف و ازارتفاع هفت متری پل زیرگذر ورودی شهر صنعتی کاوه شهر ساوه سقوط کرد این اتوبوس از استرآباد همدان به سمت تهران در حال حرکت بود.

http://www.up.alamto.com/img/2010/bus-accedent.jpg
به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید