مجله آلامتو

شبكه جهانی جام جم به تازگی پخش سریال «دیوار» سیروس مقدم و مجموعه طنز «خنده بازار» شبكه سه را آغاز كرده است.

سریال «دیوار» كاری از سیروس مقدم یك هفته ای است كه در حال پخش از شبكه یك سیماست و شبكه جام جم این مجموعه تلویزیونی را كه در ژانر پلیسی تهیه شده است هر شب به جز یكشنبه ها به روی آنتن می برد.

پخش «دیوار» در این شبكه از پنجشنبه ـ ۱۳ مهر ماه ـ آغاز شده است كه هر شب به جز یكشنبه ها ساعت ۱۹ به وقت اروپای مركزی و همان ساعت به وقت مركز آمریكا و سیدنی پخش می شود.

سریال «دیوار» به كارگردانی سیروس مقدم برای شبكه یك سیما تهیه شده است و آتیلا پسیانی، مهدی سلطانی، كامران تفتی، تینا آخوندزاده، امیر حمیدزاده، الهه حسینی، فریبا كوثری، مهرداد صدیقیان و … از جمله بازیگران این مجموعه هستند. «دیوار» روایتگر متهمی است كه پس از ۱۵ سال از زندان آزاد شده و درصدد انتقام از افسر پلیسی است كه موجب دستگیری وی شده است و با او نسبت فامیلی نیز دارد.

***

شبكه جام جم علاوه بر «دیوار» سیروس مقدم، مجموعه طنز «خنده بازار» به تهیه كنندگی فرید شب خیز و كارگردانی شهاب عباسی را دوشنبه شب ها به وقت تهران ساعت یك و ۳۰ دقیقه بامداد و همچنین ۱۲ بامداد به وقت مركز آمریكا و سیدنی برای ایرانیان مقیم خارج از كشور پخش می كند.

در مجموعه طنز «خنده بازار» بازیگرانی چون شهاب عباسی، سیاوش مفیدی، سوسن پرور، یزدان فتوحی، كوروش معصومی و … بازی می كنند و این مجموعه در قالب طنز معضلات و مشكلات اجتماعی، ورزشی و … را مطرح می كند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید