مجله آلامتو

عبدالله ويسي سرمربي تيم فوتبال پيکان پس از شکست 6 بر صفر برابر پرسپوليس در هفته چهاردهم ليگ برتر از سمت خود استعفا کرد.

عبدالله ويسي پس از شکست پرگل تيمش برابر پرسپوليس در نشست خبري اين بازي حاضر شد و ابتدا با بيان اينکه با نتيجه‌اي که امشب تيمش کسب کرده است، کاري جز تسليم شدن و خداحافظي کردن ندارد، اظهار کرد: ما در طول 4 هفته 20 گل خورديم که در دنيا بي‌نظير است. اين واقعا شرم‌آور است. ضمن اينکه تماشاگران امشب بازي خوب و جوانمردانه‌اي ديدند اما فاصله ما و پرسپوليس 6 گل نبود. تيم ما فوتبال خوبي بازي کرد. من از مديرعامل و مجموعه باشگاه که پشت من بودند، معذرت‌خواهي مي‌کنم و استعفاي خودم را اعلام مي‌کنم و اميدوارم هر کسي به جاي من به پيکان مي‌آيد موفق باشد.

وي ادامه داد: خدا امشب به ژوزه کمک کرد و شايد امشب او بود که بايد ايران را ترک مي‌کرد. اما خدا کار کرد که من جوان از تيم بروم و او که يک پيرمرد مظلوم است در ايران بماند و کارش را به نحو احسن انجام دهد. من ديگر به تيم برنمي‌گردم مگر اينکه اتفاق خاصي بيفتد. تفکر من چيز ديگري بود و شايد مربي ديگري که به جاي من مي‌آيد بتواند کارش را محکم‌تر و قوي ‌تر انجام دهد. اگر بازي را کارشناسانه نگاه کنيد مي‌بينيد که ما خوب بازي کرديم اما هر توپي که به يک سوم دفاعي ما مي‌رسيد گل مي‌شد. آدم بايد آنقدر شرافت داشته باشد که ايرادش را بپذيرد. امشب ايراد از من بود که نتوانستم ساختار دفاعي تيمم را درست بچينم و اکنون هم چيزي نمي‌توانم بگويم جز اينکه تسليمم!

وي در ادامه و در پاسخ به اين سوال که آيا نمي‌شود ساختار دفاعي پيکان با اضافه شدن چند بازيکن باتجربه در نيم‌فصل تقويت شود؟ گفت: ممکن است يک مربي چنين تفکري داشته باشد و مربي جايگزين من مي‌تواند هر کسي را که خواست به تيم اضافه کند. تفکر من اين بود که با يک مشت جوان جوياي نام در تيم موفق باشم ولي اين اتفاق نيفتاده است. اهل کلک و دروغ هم نيستم و استعفايم را اعلام مي‌کنم. باز هم مي‌گويم که به پيکان بازنمي‌گردم مگر اينکه اتفاق غير منتظره‌اي رخ دهد که نمي‌دانم چيست.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید