مجله آلامتو

سفر دور دنیا با سه چرخه + عکس

جالب و خواندنی
(امتیازی ثبت نشده است)

برای انجام مسافرت های طولانی نیاز به وسیله ای است که بتوان با آن راحت مسافرت کرد اگر وسیله شما سخت یا قدیمی باشد در طول مسافرت حتما با مشکلاتی روبرو خواهید شد اما عده ای هستند که دوست دارند با وسیله های عجیب سفر کنند و رکوردهایی را به نام خود ثبت کنند.

دو معلم انگلیسی چندی پیش سفری را به دور دنیا آغاز کردند که پایان آن می تواند اسمشان را وارد کتاب رکوردهای گینس کند. این دو معلم سفر خود را به وسیله یک سه چرخه بسیار قدیمی انجام می دهند و تا به امروز مسیری به طول 37 هزار کیلومتر را طی کرده اند.

سفر دور دنیا با سه چرخه + عکس

“ریچارد سیرس” و ” نیک گوگ” دو معلمی هستند که این روزها در طی سفر خود در پرو به سر می برند، سال گذشته سفر خود را آغاز کرده اند و حالا بیش از 37 کشور دنیا را طی کرده اند. آن ها به دنبال آن هستند تا رکورد خود را که تا به امروز کسی ثبت نکرده است وارد کتاب گینس کنند.

سفر دور دنیا با سه چرخه + عکس

این دو معلم اگر بتوانند مسافرت را به همراه این سه چرخه ادامه دهند و از شیلی هم عبور کنند اولین افرادی خواهند بود که دور دنیا را به کمک یک سه چرخه طی کرده اند.

سفر دور دنیا با سه چرخه + عکس

آن ها در طول سفر سختی های بسیاری نیز داشته اند برای مثال در بیش از 70 کیلومتر از مسیر آنها مجبور بوده اند سه چرخه را هل دهند. این مسافرت ماه آینده در برزیل به پایان خواهد رسید.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید