مجله آلامتو

کانر کروز تصمیم گرفته راه پدر مشهورش را ادامه دهد.این پسر ۱۷ ساله مانند پدرش حرفه بازیگری را انتخاب کرده و در نسخه جدید فیلم اکشن “سپیده دم سرخ” برای اولین بار نقش یکی از شخصیت های اصلی را بازی می کند.

 

کانر در این فیلم نقش داریل بیتس که یکی از اعضای نیروهای مقاومت است را بازی می کند.

کانر اولین بار در سال ۲۰۰۸ بایک نقش کوچک در فیلم ” ۷ پوند” حرفه بازیگری را آغاز کرد . او در این فیلم نقش جوانیهای ویل اسمیت را بازی کرد.

فیلم جدید او در تاریخ ۲۱ نوامبر در سینماها اکران خواهد شد . داستان این فیلم درباره گروهی از نوجوانان است که قصد دارند در مقابل حمله سربازان کره شمالی از واشنگتن دفاع کنند.

دان بردلی کارگردان این پروژه است و بازیگرانی همچون کریس همثورس ، جاش هاچرسون (بازیگرفیلم مشهور عطش مبارزه) وایزابل لوکاس در کنار کانر کروز در این فیلم هنرنمایی می کنند.

هاچرسون اخیرا” گفت:”کانر واقعا” پسر خوب و جالبی است.”

” کاملا” واضح است که نوع تربیت او با نوجوانان دیگر کاملا” متفاوت بوده است و او تفاوتهای زیادی با دیگران دارد. او خیلی انعطاف پذیر ، خاکی ، بینهایت باهوش و از لحاظ فیزیکی کاملا” ورزیده است .او در تمام ورزشها عالی است.”

” کاملا” واضح است که او این چیزها را از کجا یاد گرفته است ، مسلما” پدرش . کانر هم مثل من کارهای اکشن را خیلی دوست دارد.”

” در صحنه هایی که انفجار رخ می داد و یا تیراندازی می کردیم ، من و کانر از همه هیجانزده تر و مشتاق تر بودیم . خیلی خوب بود که با یک نفرکه مثل خودم با انفجارها هیجانزده می شد ، همکاری کردم.”

 

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید