مجله آلامتو

سیلوستر استالونه که بخاطر مرگ پسرش عزادار است در کنفرانس مطبوعاتی فیلم “یکبار مصرفهای ۲” شرکت نکرد و هنرپیشه های همکارش در این فیلم ، مرگ پسر این بازیگر مشهور هالیوود را به او تسلیت گفتند.

این بازیگر مشهور فیلمهای اکشن که ماه گذشته پسر ۳۶ ساله خود را از دست داد هنوز هم افسرده و داغدار است .

 

در کنفرانس مطبوعاتی فیلم جدید سیلوستر استالونه که روز جمعه در شهر لس آنجلس برگزار شد جای خالی او در جمع ستارگان این فیلم بخوبی احساس می شد.

رندی که در این فیلم در کنار استالونه نقش آفرینی کرده است به خبرنگاران گفت خیلی ناراحت است که سیلوستر در این کنفرانس حضور ندارد ، رندی می گوید:”جای او خیلی خالی است . این مراسم برای اوست . این فیلم در واقع فیلم اوست و ما همه بخاطر او اینجا هستیم . بنابراین جایش واقعا” خالی است اما همه ما موقعیت و شرایط سخت او را کاملا” درک می کنیم … او الان همان جایی است که باید باشد.”

یکی دیگر از هنرپیشه های همکار او در این فیلم با نام تری کرو می گوید:” قلب ما با اوست. رندی و من هر دو پدر هستیم و احساس او را کاملا” درک می کنیم ، حتی تصور از دست دادن فرزند هم غیر قابل تحمل است .”

” هیچ کلمه ای نمی تواند چنین درد بزرگی را توصیف کند. سیلوستر یکی از سرسخت ترین و قویترین مردهایی است که تابحال دیده ام و شناخته ام ، او مرد خیلی مهربانی است و ما همگی برای او دعا می کنیم.”

دالف می گوید :”از زمانی که سیلوستر پسرش را از دست داده است با او صحبت نکرده ام اما باید خیلی برایش سخت باشد . از دست دادن فرزند بدترین اتفاقی است که ممکن است برای یک نفر رخ دهد.”

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید