مجله آلامتو

زنی که به عنوان پرستار در یکی از بیمارستان‌‌های جنوب کالیفرنیا دست به قاچاق نوزادان می‌ زد دستگیر شد. این زن به اسم “گریزل رامیرز” ۴۸ ساله که لباس مبدل پرستاران را پوشیده بود هنگامی که قصد دزدیدن یک نوزاد دختر را داشت به وسیله پلیس دستگیر شد.

سرقت,خداحافظ بچه

پلیس می‌گوید او نوزاد را درون کیف قابل حملی قرار داده و درب کیف را هم بسته بود.

پلیس کالیفرنیا رامیرز را به آدم ‌ربایی و قاچاق کودکان متهم کرده است. به گفته مأموران امنیتی بیمارستان، سنسور‌های متصل شده به پاهای کودک هنگام خروج از بیمارستان شروع به هشدار دادن کرده بود و باعث به دام افتادن این زن شد.

به گفته مادر این نوزاد، وی برای لحظاتی از اتاق خارج شده بود و این زن سریعا نوزاد را درون کیف دستی خود گذاشته بود که هنگام فرار سنسور‌های حسی او را گرفتار کرد.

گفته می‌شود رامیرز در گذشته موفق به دزدیدن چندین نوزاد از بیمارستان‌‌ها برای فروش شده بود و این بار نیز قصد داشت با استفاده از روش‌‌ های گذشته دست به سرقت بچه بزند. نوزاد ربوده شده از لحاظ جسمانی هیچ صدمه‌ ای ندیده و تحویل مادرش شده است.

پلیس کالیفرنیا در این رابطه اعلام کرده که رامیرز هیچ مشکل روانی ندارد و در اعترافات خود گفته که کسی با او همکاری نمی‌ کرده است.

در یکی از قسمت های سریال پربیننده “خداحافظ بچه” نیز که از شبکه سوم سیما پخش می شود، یک زن و شوهر قصد دزدیدن نوزاد از شیرخوارگاه را داشتند که گیر افتادند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید