مجله آلامتو
شایعه کمک یک میلیون یورویی لیونل مسی به دولت اسرائیل برایش دردسرساز شد. آن‌قدر که ستاره آرژانتینی بارسلونا را مجبور کرد به صورت تلویحی از جنایت صهیونیست‌ها ابراز انزجار کند.

به گزارش آلامتو به نقل از مهر ؛ شکست سکوت اعجوبه. عکس‌های یادگاری مسی و دوستانش در بارسلونا با سران رژیم صهیونیستی، هنوز هم میان بسیاری از کاربران دنیا دست به دست می‌شود. اما اعجوبه آرژاتتینی تیم فوتبال بارسلونا اتهام کمک مالی اش به رژیم صهیونیستی را قبول نکرده و دیروز آن را تکذیب کرده است.

در جریان جنگ اسرائیل و غزه شایعه ها و عکس های ساختگی زیادی در رسانه های مجازی پخش شد که لیونل مسی را به دردسر انداخت. به طوری که مردم کشورهای مسلمان و هواداران غزه با شعار علیه ستاره آرژانتینی بارسلونا خواهان لغو حمایت وی از رژیم صهیونیستی شدند. اما مسی در جریان تمام شایعه ها سکوت کرد تا این‌که بالاخره خبر یکی از روزنامه های فرانسوی بالاخره صدایش را در آورد.

روزنامه فرانسوی زبان (LeCompetiteu ) در 17جولای امسال (26 تیرماه) نوشت: لیونل مسی 1 میلیون یورو به دولت اسرائیل کمک کرده است.

در متن این خبر آمده است: «اگر دولت اسرائیل بازیکنان تیم ملی آرژانتین را در فینال جام جهانی بیمه کند. مسی یک میلیون دلار به این دولت کمک خواهد.»

تاکنون بسیاری از پایگاه‌های اطلاعاتی و خبرگزاری‌های خارجی این خبر را بارها باز نشر کردند. رسانه های صهیونیستی نیز با استناد با این روزنامه کمک مسی به دولت‌شان را اطلاع رسانی کردند.

در پی انتشار این خبر محبوبیت این فوتبالیست مشهور تحت الشعاع قرار گرفت تا اینکه مسی در آخرین اظهار نظر خود کمک به رژیم صهیونیستی را تکذیب کرد و در مصاحبه ای با روزنامه «کلارین» چاپ آرژانتین گفت:« دولت اسرائیل ثروتمند است و من ترجیح می دهم پولم را به مدارس و بیمارستان‌های که در شهر روساریو آرژانتین هستند اختصاص دهم. من پولم را به کسانی که نیازمند آن هستند می‌بخشم و از روزنامه‌ای که چنین خبری را منتشر کرده است، شکایت می‌کنم.»

عکس جدید لیونل مسی

این روزنامه به نقل از مسی نوشت: «من پدر هستم و احساسات پدرانه را خوب درک می کنم. نمی توانم با کشوری که کودکان را به راحتی می کشد همدردی کنم.»

تا کنون این خبر تکذیب نشده است. اما باید منتظر نشست و دید مسی چگونه می خواهد پاسخ شایعات به وجود آمده درباره خودش را در این چند وقت اخیر بدهد؟

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید