مجله آلامتو

کریستیانو رونالدو

هافبک آبی اناری‌ها معتقد است که مسی شایسته کسب توپ طلای 2013 است. او گفت پس از مسی، ریبری را می‌پسندد.

به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا، کمتر از 20 روز به انتخاب بهترین بازیکن سال در سال 2013 باقی مانده است. فرانک ریبری، کریستیانو رونالدو و لیونل مسی سه نامزد نهایی کسب این جایزه هستند. هرچند مسی در فصل جاری رقابت‌های لیگا سه بار آسیب دید اما ژاوی معتقد است که او همچنان شانس نخست کسب توپ طلای 2013 است.

ژاوی که برای شرکت در نشست فوتبال و توانمندی برای آینده به کشور امارات سفر کرده است گفت:‌ نمی‌توانم انکار کنم که کریستیانو رونالدو بازیکن شاخصی است. او سهم بسزایی در موفقیت‌های رئال مادرید دارد. با این حال معتقدم که هنوز مسی بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال جهان است و باید توپ طلای 2013 به او برسد. اگر رای می‌دادم بدون شک مسی را انتخاب می‌کردم. بعد از مسی به ریبری رای می‌دهم. کریستیانو رونالدو هم نفر سوم از نگاه من خواهد بود.

ژاوی درباره باشگاه کنونی‌اش بارسلونا گفت: بهترین سال‌های زندگی‌ام را با بارسلونا گذراندم. بویژه سال‌هایی که با جام برایم همراه شد. چه بسا جام‌های کمی با بارسلونا به دست آورده باشم اما باید تاکید کنم که از آنچه که به دست آورده‌ام بسیار خوشحالم و به خود می‌بالم. همه خانواده من فوتبالی هستند. پدرم یک مربی فوتبال است. نمی‌توانم به رشته دیگر جز فوتبال فکر کنم. بارسلونا باعث شد که من از فوتبال لذت ببرم.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید