مجله آلامتو
sport
سرمربی تیم ملی ایران پس از حضور نیافتن بازیکنان استقلال و سپاهان در اردوی آماده‌سازی این تیم، بازیکنان دو تیم فولاد و تراکتورسازی را هم مرخص کرد. در این شرایط وضعیت برگزاری اردوی تیم ملی ایران در کشور آفریقای جنوبی در پرده‌ای از ابهام قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، درحالیکه قرار بود ملی‌پوشان دعوت شده به اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی ساعت 18:30 دقیقه امروز دوشنبه خود را به کادر سرپرستی تیم معرفی کنند، نفرات تیم‌های استقلال و سپاهان، بر اساس تصمیم باشگاه در این اردو حضور نیافتند.

بر این اساس، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران نفرات ملی‌پوش تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان را برای همراهی تیم‌های خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مرخص کرد.

رحمان احمدی، امید ابراهیمی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شریفی، یعقوب کریمی و احسان حاج‌صفی از تیم فوتبال سپاهان و هاشم بیگ‌زاده، امیرحسین صادقی، آندارنیک تیموریان و خسرو حیدری از تیم استقلال، نفراتی بودند که در اردوی حضور نیافتند.

به همین خاطر تنها 11 بازیکن در اردوی تیم ملی باقیماندند که بر این اساس وضعیت برگزاری اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی در ابهام قرار گرفت.

اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال در آفریقای جنوبی قرار بود از 25 فروردین‌ماه تا 17 اردیبهشت‌ماه برگزار شود اما در این شرایط معلوم نیست تیم ملی به این کشور سفر کند یا این اردو لغو خواهد شد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید