استراتژی بازاریابی پیامکی برای خرید فصل تعطیلات

افزایش فروش در فصل تعطیلات با کمک ارسال پیامک تبلیغاتی

sms-marketing

به گزارش آلامتو به نقل از پیام افراز ؛ فصل تعطیلات معمولا یکی از شلوغ‌ترین فصول برای برندها و مصرف کنندگان است. مصرف کنندگان همیشه به دنبال پیشنهادات بزرگ هستند و بیشتر زمانی تمایل به خرج کردن پول خود دارند که معاملات خوبی را پیدا کنند. بهترین راه برای اینکه تعامل با مشتریان و دسترسی مستقیم به آنها داشته باشید بهره گیری از بازاریابی از طریق پیامک است.

برخی از مزایای بازاریابی پیامکی برای مصرف کنندگان و برندها در زیر آمده است:

پیام متنی دارای میزان خوانده شدن بسیار بالای 98٪ هستند که معمولا آنها در 15 دقیقه اول پیام‌ها را می‌خوانند. این به این معنی است که مصرف کنندگان دسترسی مستقیم به پیشنهادات شما دارند.

این کار نیازی به نصب برنامه ندارد و کاربران مجبور به برداشتن گام‌های سخت به منظور دسترسی به اطلاعات نیستند. بنابرین بازاریابی SMS یک کانال بسیار موثر و آسان بازاریابی است.

مانند هر کمپین بازاریابی دیگر، در بازاریابی SMS نیازمند به یک استراتژی کلی است. در زیر چند راهنمایی در مورد چگونگی کار با کمپین‌های بازاریابی SMS برای آغاز فصل تعطیلات و کمک به موفقیت بیشتر شما آمده است:

1. مطالب خود را ساختاربندی کنید

– همیشه مهمترین اطلاعات را در ابتدای متن قرار دهید. این کار توجه مشترکین شما را جلب می‌کند و یک ضرورت عمل را ایجاد می‌کند.

– از آنجا که پیام‌های متنی دارای محدودیت تعداد کاراکتر هستند، استفاده از حروف اختصاری یک ابزار عالی است که به شما اجازه می‌دهد یک پیام طولانی را در یک فضای کوچک ارسال کنید. از اختصارات که به سادگی قابل تشخیص هستند و در جایی که به کار بردن آنها کاملا ضروری است استفاده کنید.

– بسیار صمیمانه و حرفه ای باشید. بازاریابی SMS مانند هر ابزار دیگر بازاریابی یک نماینده از کسب و کار و نام تجاری شما است. شما نیاز به نگه داشتن یک تصویر حرفه‌ای برای برقراری ارتباط با مشتریان خود دارید.

2. از اهرم کانال‌های بازاریابی فعلی خود استفاده کنید

– لیست پست الکترونیکی شما یک راه عالی برای معرفی کمپین بازاریابی SMS شما است. شما به راحتی می‌توانید با استفاده از ایمیل از مشترکین خود درخواست کنید که به کمپین SMS شما بپبوندند.

– یک فرم ثبت نام اینرننتی برای برنامه بازاریابی اس ام اسی خود ایجاد کنید. ترکیب موبایل با وب سایت، یک ابزار عالی برای شروع بدست آوردن شماره مشترکان تلفن همراه و رشد پایگاه داده SMS شما است.

3. یک لیست متنی منحصر به فرد بسازید

– انحصار یک جاذبه عالی برای مشتریان است. دانستن اینکه آنها می‌توانند بخشی از یک برنامه منحصر به فرد باشند و دسترسی به پیشنهادات خصوصی و محدود داشته باشند، باعث می‌شود مشتریان شما احساس خاص و با ارزش بودن کنند. از مشتریان بخواهید که به عضویت در برنامه SMS اختصاصی شما بپیوندند و برای آنها پشنهادات خاص از طریق کانال SMS بفرستید.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید