آب غنی هیدروژن arian-motor
dsautomobiles بهاز کالا
به تعبیر دیدن دزد در خواب امتیاز دهید :
این تعبیر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید :
به تعبیر خواب دزد از 1 تا 5 امتیاز دهید
(45 رای, امتیاز میانگین: 3٫11 از 5)
تبلیغات فارسی بلاگ


تعبیر خواب دزد

تعبیر دیدن دزد در خواب چیست؟

دزد در خواب Thief

تعبیر دزدیده شدن در خواب چیست؟

دزد در خواب يا دوست است يا مهمان است و يا مسافر و از اين سه خارج نيست. در خواب هاي ما آنچه دزد مي دزدد مهم نيست و …

هيچ تعبيري ندارد بلکه برداشت ما از ديدن دزد اهميت دارد و تعابير مختلفي به وجود مي آورد. در علم تعبير ترس نيز شادي است. يک صاحب خانه وقتي در خانه خويش با دزد رو به رو شود مي ترسد. اين ترس فطري است و در خواب شادي تعبير مي شود و عينا حالتي است که ما از مشاهده يک دوست فراموش شده ، يک مسافر از راه رسيده يا ديدار يک مهمان عزيز احساس مي کنيم. اگر در خواب ديديد دزدي به خانه شما آمده مهماني براي شما مي رسد يا مسافري مي آيد. اگر مسافري در راه دور نداريد منتظر مهمان نا خوانده باشيد. اگر به شما خبر دادند که دزد آمده از دوستي به شما خبر مي رسد و يا نامه اي دريافت مي کنيد به هر حال در خواب دزد بد نيست بر خلاف بيداري که از دزد متنفريم.

در صورتی که تعبیر خواب دزد پاسخگوی خواب شما نیست لطفاً خواب خود را در قسمت نظرات بیان کنید.


جستجو در تعبیر خواب آلامتو

تعبیر خواب بر اساس الفبا

تعبیرهای پربازدید

 • Comment
  سوگل

  سلام من خواب دیدم که با ماشین رفتم مدرسه بعد در جلو باز بود پیاده شدم اومدم کیفم رو از عقب ماشین بردارم که یکی حولم داد داخل ماشین و در رو بست و خودش سوار ماشین شد (خانم بود) نمیدونم چی شد که دوستام هم اسیر شدن بعد برای اینکه کسی نفهمه یا شک نکنه خانومه هرروز میومد داخل مدرسه و میگقت که خالمه تا نتونم کاری کنم دوتا پسره هم در مدرسه می ایستادند. تا بالاخره شجاعتش رو پیدا کردم و به یکی از معلما گفتم،تنها چیزی که یادم میاد از جوابش این بود که خندید دلم برای خانوادم تنگ شده بود از یکی از اون پسرا خواهش کردم که گوشیش رو بده ولی زد یکی تو گوشم ولی من باز بلند شدم و با ناز چندتا حرف گفتم و اسمش رو پرسیدم امیرعلی بود اسمش اسم مورد علاقه من و اون گوشیش رو داد و گفت زنگ بزن و دیگه از خواب پریدم. لطفا بگید تعبیرش چیه(راستی هدف اون دزدا رو هم نمیدونم)

  پاسخ دادن
 • Comment
  Mojtaba

  سلام من خواب دیدم
  منو س تا از دوستام داریم از یجایی میایم
  بعد یه پیکان ترمز زد سوار شدیم
  مرده از این سیبیلیا بود
  از اون لاتای قبل اتقلاب
  بعد گفت کرایه شده 1700
  خورد بدید
  ما دنبال سکه بودیم ک مارو برد یجای پرت
  گفت گوشی و اینا رو بذارید تو ماشین بیاین پایین
  حالت روحیش هم خوب نبود اصلا

  پاسخ دادن
 • Comment
  بهنام

  من خواب دیدم یه دختری که تو خواب و بیرون نمیشناختمش یه مزرعه گندم کوچیک کاشته بعد من یه مقداری از گندمشو دزدیدم و از ترس این که بفهمه رفتم گندمو انداختم رفت هیچ اسنفاده ای نکردم ازش .بعد همون دختره زیر خاک همون مزرعه گندم زنده اومده بود بیرون .مرسی اگه راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
 • Comment
  رها

  سلام خواب دیدم با مامان میخوایم بریم حرم سوار اتوبوس شدیم راننده مارو به یه بیابان برد مارو دزدید همه افراد اتوبوس

  پاسخ دادن
 • Comment
  الاهه

  سلام خواب ديدم كه ماشينم تو كوچه پاركه و آخر شب كه با دوستام مي امدم خونه يك دزد دورش ميچرخيد كه ما رو ديد اوومد كنار، رفتيم توي حياط(كه انگار خونه ما خونه همسايه بود) منتظر مووندم و چند دقيقه بعد اوومدم كه ببينم دزد چيكار ميكنه كه ديدم شيشه هاي ماشين و شكسته ولي هيچي نبرده ولي ماشين از جاي پاركش اوومده بود وسط كوچه و همسايها همه بوودن و وقتي خواستم به پليس زنگ بزنم پليس اوومد كنارم و گفت من اينجام. خواستم ببينم اين خواب تعبيرش چيه؟

  پاسخ دادن
کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای آلامتو محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است. نقشه سایت
بستن تبلیغ