مجله آلامتو

تعبیر خواب طوفان

(15 رای, امتیاز میانگین: 3٫00 از 5)

تعبیر دیدن طوفان در خواب چیست؟

تعبیر خواب طوفان storm

تعبیر خواب طوفان ممکن است به یکی از موارد زیر اشاره کند.

کولاک برف

تعبیر کولاک برف احساساتی سرد و بی‌روح است. احساس محرومیت و نادیده‌گرفته شدن دارید. که این می‌تواند ناشی از خلأ عشق و محبت یا فقدان حرارت کافی در محفل خانوادگی شما باشد.

تگرگ

تعبیر گیرافتادن در طوفان تگرگ بدان معناست که از نظر احساسی فردی انزواطلب هستید. موانع غیر قابل کنترل موجب شکست روحی شما می‌شوند.

شنیدن صدای تگرگ در خواب حاکی از آن است که دوران سختی را پیش روی دارید.

طوفان شن

تعبیر طوفان شن دال بر احساسات محدود، محصور شده و غیرمتجانس و ناهماهنگ در بیداری است. زمان بر علیه شماست.

طوفان

تعبیر طوفان در خواب بدان معناست که در بیداری درگیر ستیزه‌های طاقت‌فرسا، حملات عصبی، سردرگمی یا مصیبتی هستید. طوفان همچنین مظهر ترس‌ها و احساسات خفته از قبیل خشم، غضب، آشفتگی و غیره است. در حالت خوشبینانه، طوفان نمادی از طلوع معونیت است. شاید هم اشاره بر تغییرات پیش روی باشد.

تعبیر پناه گرفتن در طوفان، پشت سر گذاشتن سریع تمام آشفتگی‌ها و مشکلات در زندگیست. تعبیر آن عبارت “پایمردی در مصائب” است که دال بر توان و قدرت شما در اتفاقات که پیشروست.

تندباد

گیرافتادن در تندباد نشان از طغیان هیجانات شدید است. خشم، غضب و آشفتگی‌های بسیاری را تجربه می‌کنید.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

  1. اینا چیه می گید، اینا تعبیر ابن سیرینه یا نظرات شخصی خودتون، شما قراره تعبیر ابن سیرین و امام صادق علیه السلام رو بگید.

  2. من در خانه بودم يا كار ديدم همه چيزها به چرخيدن شد و به طرف منزل بالا دويدم و تيم بيرون طوفان بود و نميتانستى كه ببينى پيشرو ياپشت خانه را و دوستم هم همرايم بود و همه چيز را ميديديم
    اگر لطف كنين و بگين كه چه معنى ميته . ممنون

    I was at a house or at work or something and everything started Spinning and I ran upstairs and half of the outside was a tornado in front of the house and you couldn’t see it from the back my friend was with me seeing it too

نظر خود را بیان کنید