مجله آلامتو

تعبیر خواب خاک

(26 رای, امتیاز میانگین: 3٫31 از 5)

تعبیر دیدن خاک در خواب چیست؟

خاک soil

خاک برکت و نعمت است. پول و مال است. اگر در خواب دیدید که خاک جمع می کنید موردی پیش می آید که پول می اندوزید و به جمع آوری مال می پردازید.

اگر دیدید در خانه شما خاک زیادی انباشته است مالی بزرگ به شما می رسد. اگر دیدید که با شتر خاک آورده اید، همان طور که در قدیم موسوم بود، میراثی به شما می رسد. اگر با اسب خاک آوردید از مردی جوان مرد به شما سود می رسد.

اگر با الاغ خاک به خانه خویش آوردید مردی احمق وسیله و سبب می شود که سودی به شما عاید گردد. اگر دیدید خاک را در هوا پراکنده می کنید و می پاشید مال خود را خرج می کنید یا به هدر می دهید.

اگر دیدید خاکی را که آوررده اید یا خاکی که هست سرخ است گرفتار هیجان و خشم می شوید. اگر سبز بود تعبیر چمن را دارد و اگر زرد بود، غیر طبیعی است و ملال و بیماری را خبر می دهد و چنان چه سیاه بود غم و مصیبت است.

اگر از چاه خاک بیرون آوردید مالی به زحمت نصیب شما می شود و اگر خاک را در چاه می ریختید کاری می کنید که زیان مالی متوجه شما می شود.

اگر دیدید از تپه ای خاک بر می دارید مشکلی را آسان می نمائید و مانعی را سبک می نمائید که راحت تر برداشته شده و ضمنا سودی به قدر خاک برداشته شده عایدتان می گردد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

12 دیدگاه

 1. خواب دیدم ک پدرم تبدیل به خاک شده و من سعی دارم ک خاکش پراکنده نشه تا دوباره تبدیل به ادم شه و در طول خواب دائما دنبال همین بودن چون مقداری از خاکشو ی نفر دزدیده بود

 2. منصور در

  سلام من .من تو خواب دیدم رفتم قبرستان از انجا خاک برمیدارم برای تمیر ببرم خانه لطفا تعبیر ش را برام بگید

 3. تعبیر خواب در

  سلام خواب دیدم ک خاک زیادی بر سر من و دو تا داداشم میریزد خاکش خیلی زیاد بود همراه با صدایی ترسناک تعبیرش چی میشه خیلی میترسم

 4. خواب دیدم از یه گذری رد میشوم که یک طرف انرا کنده اند مانند جوب, وسط مسیر راه را بسته بودند مجبور به برگشت شدم که در برگشت خاک زیر پایم سست بود زیر پایم خالی شد و در جایی که کنده بودند افتادم و تا گردن در خاک فرورفتم. سپس خودم را کشاندم بیرون از خاک و از یک جوان کمک میخواستم که نمیشنید. و از خواب بیدار شدم.

 5. داریوش در

  با تقدیم سلام:
  خواب دیدم که در دکان هستم دختری که برش علاقه دارم میاید و میگوید که من خاک از دکان تو میخرم ، اول متوجه نیستم که در آنجا خاک هم است ولی به عقب خود نگاه میکنم متوجه میشوم که بالای وترین خاک است.

 6. سلام!
  من خواب دیدم با پاهای برهنه راه میروم و پاهایم پر از خاک نرم شده ،تعبیراش چیست ؟
  ممنون

 7. باران در

  سلام من خواب دیدم یه مهمون کوچولو برامون اومده که نمیدونم چی بود آدم بود یا چی نمیدونم فقط جنسش مونث بود ، رفتم براش شیر بیارم دیدم یه کتری شیر هست ولی تا دست زدم دیدم توش خاک ریخت دلم نمیومد بریزمش دور میشه بگین چیه ممنونم

 8. فاطمه در

  من خواب دیدم در حال خاک کردن ظروف هستم تعبیرش چیه؟ممنون میشم جواب بدید

 9. من خواب دیدم که مقدار زیادی خاک روی من و دوستم می افتد و خفه ام میکند تفسیرش چیست ؟

  • فاطیما در

   سلام وقت بخیر
   خواب دیدم بنایی که از خاک و چوب بود فروریخت و افرادی که بودند هم درون آوار رفتند

نظر خود را بیان کنید