آب غنی هیدروژن arian-motor
dsautomobiles بهاز کالا
به تعبیر دیدن برف در خواب امتیاز دهید :
این تعبیر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید :
به تعبیر خواب برف از 1 تا 5 امتیاز دهید
(103 رای, امتیاز میانگین: 3٫07 از 5)
تبلیغات فارسی بلاگ


تعبیر خواب برف

تعبیر دیدن برف در خواب چیست؟

تعبیر خواب برف

برف در خواب غم و اندوه است. روزهايي که برف مي بارد هوا گرفته ابر و مه غليظ آسمان را پوشانده آمد و رفت و معاشرت کم مي شود و بيشتر مردم اگر سر کار نباشند وقت خود را در خانه و در کنار آتش مي گذرانند…

در اين حالت انسان غمگين مي شود. همين حالت در خواب هست با اين تفاوت که غمگين هست و آنگاه خواب برف مي بيند زمينه غم در روح و ضمير او وجود دارد و با اين زمينه چون مي خوابد برف در خواب مي بيند. عموم معبران برف را غم و اندوه و کسالت تعبير کرده اند و فقط اين مي ماند که برف را چگونه و کجا ببينيم. اگر در خواب ببينيد جايي برف مي بارد که آنجا را نمي شناسيد ابن سيرين نوشته براي صاحب آن جا و مکان غمي مي رسد ولي اين خواب گوياي بيم از غم و اندوهي است که نمي دانيد عامل آن چيست. اما هست و در روزهاي آينده نيز با شما همراه خواهد بود. اگر ببيند که در تابستان برف جمع مي کند بيان کننده يک غنيمت است و غنيمت چيزي است که رايگان و بي زحمت به دست شما برسد. اين خواب به بيننده مي گويد که سودي از جايي نصيب او مي شود که انتظارش را ندارد و اگر در زمستان ديديد که برف پارو مي کند و برف را دور مي ريزد کسالت و غم و اندوه را از خود مي زدايد. بيرون بردن برف از خانه نيز دور کردن غم خانوادگي است. از کرماني نقل است که برف در سردسير خير و برکت است و در گرمسير غم و اندوه.

در صورتی که تعبیر خواب برف پاسخگوی خواب شما نیست لطفاً خواب خود را در قسمت نظرات بیان کنید.


جستجو در تعبیر خواب آلامتو

تعبیر خواب بر اساس الفبا

تعبیرهای پربازدید

 • Comment
  سمیرا

  من در خواب دیدم برف با دانه های درشت میبارد ومن دانه های برف را انباشته وروی هم جمع میکنم

  پاسخ دادن
 • Comment
  رویا

  من خواب دیدم بهمن میومد از کوه اما نمیخورد بمن
  زمین کاملن سرسبز بود و دشت بود اما رو کوها دوچیز سرریز بود
  کاه و علوفه اسب و برف
  هوام کاملن آفتابی بود
  اینا که نوشته اصن ربطی به خوابم نداره
  تعبیرش چیه؟

  پاسخ دادن
 • Comment
  ذبيد الله

  خوابم ديدم برف مانند ديوار بزرگ برسرم ميفتد
  و با كوشش و تلاش از زير ان بيرون ميشوم
  كنار چاه استاده ام دختر زيبا و جوان نزدم ميايد ازم چيز ميخواهد در دستش قلم ميباشد قلمش از پيش من بر زمين ميفتد و ميشكند من از نزد دوستم قلم گرفته و به او ميدهم .
  بايد بگم پيش از خواب دعا كردم كه خداوند مره مژده بدهد كه به مقصودم برسم لطفاً تعيبر كنيد

  پاسخ دادن
 • Comment
  محبوبه

  من خواب ديدم تابستونه و داره برف مياد توي خواب هم خيلي خوشحال بودم ك برف ميباريد فقط يكجاي ناشناخته بودم ك درو باز كردم ديدم داره برف مياد.
  لطفا تعبيرشو بگيد چون اين تعبيرا جواب من نبود

  پاسخ دادن
 • Comment
  نیلوفر

  سلام، من خواب دیدم خواهرم که خارج از کشور زندگی میکنه برگشته ایران و تو خیابانی که در حال حرکت بودیم پر از برف بود و ما داشتيم به سمت تک درختی که پر از شکوفه بود ميرفتيم، توی خوابم خواهرم خونشون رو عوض کرده بود. ممنون میشم اگر تعبیرش رو بدونم

  پاسخ دادن
 • Comment
  ملیحه

  دوستم خواب دیده که من و گروهی از دختر و پسرها روی کوه مشغول برف بازی بودیم. ممنون میشم اگر تعبیرش رو بهم بگین

  پاسخ دادن
 • Comment
  یک ایرانی

  برف نعمت و پاکیه زمین و هواست این چرندیات چیه ؟ اگر تو شمال برف نیاد مزارع و شالیزارها همه باید خشک بشن که . تازه در بهار برف آرام و نرم نرمکی دیدن آنهم در در شمال که منطقه ای رطوبتی است اصلا در تعابیر بالا نبود .
  کی میگه برف یعنی غگینی ؟ ایران از کمبود آب رنج میبره و قتی برف میاد مردم از شادی شکر گزاری می کنند . چرااگه برف خانه برانداز دوسه متری منظورمان بود حق با تعبیر شما بود ولی منظور من و خواب من درباره یه برف معمول و متعادل در شمال کشور از پشت شیشه اتاقم بود اتفاقا خیلی هم زیبا و ناز بود اصلا فکر نمیکردم چنین تعبیر بیخودی داشته باشه.
  تعابیر شما خیلی ضد حال و دور از واقع اند.
  تازه دور هم نشینی های روز برفی باعث نزدیکی افراد خانواده به هم میشه نه غمگینی همه رو سر و ته میگیدا .
  کلا تعبیری کردید که آدمو از زندگی نامید می کنین .چیزهایی که به عنوان تعبیر مینویسسید باید با عقل هم جور در بیاد یا نه نمیشه که همینطوری حرف بپرنیم بدون روابط علت و معلولی یا نیم ذره رعایت منطق !!!! واقعا شما پیش خودتون یه برف بهاری زیبا رو اینطور می بینید که نوشته بودی ؟
  واقع بین باشید نه آسمون ریسون باف .

  پاسخ دادن
 • Comment
  بهار

  سلام
  ممنون از تعبیرتون
  اما من جای دیگه تعبیر برف رو چیز دیگه ای خونده بودم

  پاسخ دادن
 • Comment
  میعاد

  سلام خواب دیدم که اسمهای خداوچندایه روی اسمان نوشته میشدوابرها اونهارو میبردن وچیزه دیگه نوشته میشد درخواب موقعی که اسمان رادیذم صبح بود ولی اسمان مانندشب تاریک بود وپراز ستاره واسمهاوایه هاروینوشت

  پاسخ دادن
 • Comment
  مينو

  سلام و تشكر اما تعبير جالبي نبود

  پاسخ دادن
کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای آلامتو محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است. نقشه سایت
بستن تبلیغ