مجله آلامتو

تعبیر خواب دریا

(70 رای, امتیاز میانگین: 3٫27 از 5)

تعبیر دیدن دریا در خواب چیست؟

تعبیر خواب دریا sea

نفايس الفنون نوشته دريا در خواب پادشاه است ولي به نظر من دريا را نبايد صرفا پادشاه دانست چون در …

زمان هاي مختلف دارندگان قدرت نام هاي مختلف داشته اند هر صاحب قدرت و شوکتي مي تواند در خواب ما به صورت دريا ظاهر شود. گاهي اين صاحب قدرت پادشاه است و گاه رئيس اداره و يا به قول فرويد امپراطور و امپراطريس و حتي مدير کلي مقتدر که بيننده خواب از او رعب دارد و مي ترسد و يا به لطف و محبتش اميد بسته است. تمام کساني که ما نسبت به آن ها ضعف شديد داريم در خواب هاي ما به صورت پديده هاي عظيم جلوه گر مي شوند مانند دريا، آسمان، توفان، رعد و برق و يا شير و پلنگ. عقيده فرويد نيز عينا همين است حال اگر در خواب ببينيم که کنار دريا ايستاده ايم با چنين شخصيتي مجاور مي شويم و چنانچه ببينيم از آب دريا مي نوشيم متنفع مي شويم و سود مي بريم. اگر بيننده خواب ببيند که آب دريا را نوشيد به طوري که چيزي باقي نماند به قدرت و شوکت و عظمت مي رسد. اگر بيننده خواب ببيند که روي آب دريا راه مي رود در کار خطرناکي مداخله مي کند که احتمال لغزش و سقوط او مي رود ولي موفق مي شود. معبران نوشته اند در ساحل دريا بودن و منظره تلاطم دريار را مشاهده کردن نشانه اي است از بيماري فرزندان. چنانچه ببينيد که از کشتي بيرون مي آييد و به ساحل قدم مي نهيد فرزند بيمار يا عزيز ديگري که بيمار داريد شفا مي يابد. اگر خود را در دريا در حال غرق شدن ببينيد گرفتار مشکلاتي مي شويد. بودن در کشتي در درياي آرام نشان امنيت و آرامش زندگي است.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

11 دیدگاه

 1. خواب دیدم در جایی کسی مرا به خانه اش برد و خانه عجیبی بود قسمتی از آن حالت حوضچه مانند بود آب در خانه بود و گفت این خلیج فارس است مات و مبهوت باور نکردم و به بیرون خانه دویدم در پی خلیج واقعی و ناگهان دریای واقعی را دیدم آنقدر با عظمت و زیبا بود با آبهای سرمه ای رنگ که هرگز فراموش نمیکنم. بعدها در اینترنت به دنبال تصویری از خلیج فارس گشتم که شبیه خوابم بود.خواهش میکنم بفرمایید تعبیر خوابم چیست؟

 2. مرتضی در

  در کلبه ای زیبا در ساحل کشتی های باربری ساکن را نگاه میکردم و لذت میبردم ، که ناگهان از زیر آب چندین کشتی دیگر با بار روی آب ظاهر شدند که صحنه برایم ترسناک نبود ؛ بلکه جالب بود ، تا اینکه در لحظه ای احساس کردم ؛ یکی از آنها در چند قدمی من دیده می شود ، اما از آب بیرون نیامد ؛ و من از صندلی برخاستم و بر روی چهارپایه ای بلندتر این صحنه ها را می دیدم ( دریا اصلا طوفانی نبود )

 3. حسینی در

  سلام ، من خواب دیدم که پسرم روی اسکی دراز کشیده و قصد داره با کمک یه مردی که ظاهرا مربیشه بره زیر آب دریایی که روش پر برف و یخ هست. من هرچی مخالفت کردم گوش نکرد و دیدم که با چه مهارتی روی اسکیتش دراز کشیده و چشماشو بسته خودشو سر داد زیر آبهای پر یخ(قسمت صورت بخصوص بینی درشت به چشمم اومد) و انگار قرار بود با بغل کردن دلفینی یا حیونه مشابهی به سطح آب برگرده و من علی رغم ایمان قلبیم به تواناییش خیلی ضجه میزدم و از مربیش که ظاهرا بی تفاوت بود خواهش میکردم بره دنبالش مبادا غرق بشه، دور ساحل هم پر آدم بود.لطفا تعبیرشو بفرمایید.متشکرم.

 4. من خواب دیدم با عشق سابقم تو کشتی تو یه دریای راکد هستیم و اون دوباره منو تنها گذاشت و بعد مدتی اومد و دریا صاحب موج شد و کشتی راه افتاد

 5. من خواب میبینه که عشقم داخل دریا است من خودم که میبینمش پیشش خودرا در دریا میندازم دریا هم تیز است

 6. سلام

  من خواب دیدم تو ی شهری چند تا از مرده ها رو تو دریا با کفن خوابونده بودن که ساق پاهاشون معلوم بود انگار اصلا بدنشون خراب نشده

  امکانش هست تعبیرشو بهم بگین ؟

 7. سلام من اکثر موارد خواب میبینم ،روبروی دریا ایستاده ام و موج های دریا به سمت ما می‌آیند و داخل منزل میشوند ،ولی ما مانع ورود آنها میشویم ،ممنون میشویم تعبیر آن را بگویید

 8. همیشه تو خواب میبینم که یه موج سنگین به طرفم میاد منم ازش فرار میکنم…نمیدونم چرا همیشه میبینم .تر و خدا بگین معنیش چیه؟

نظر خود را بیان کنید