مجله آلامتو

تعبیر خواب سنجاق

(11 رای, امتیاز میانگین: 2٫73 از 5)

تعبیر دیدن سنجاق در خواب چیست؟

سنجاق Safety_Pin

سنجاق دوست مهربان يار شفيق و رفيق خوبي است که شما براي او ارزش زياد قائل نيستيد اما وجودش براي شما بسيار مغتنم است. او با وجود خردي و حقارت کارهاي بزرگ انجام مي دهد و …

در سختي ها و مشقات به ياري شما مي شتابد و موثر واقع مي شود. سنجاق ته گرد زني است که هم در خانه کار مي کند و هم در خارج خانه فعاليت دارد، اين گونه زنان در بيرون خانه چون مردان فعال هستند و به محض بازگشت به خانه زن مي شوند و مديريت و دل سوزي خانواده را متحمل مي گردند و براي فرزندانشان مادر هستند. سنجاق سينه زني است کاردان و در عين حال بسيار زيبا. سنجاق قفلي زن خدمتکاري است که همه کارهاي خانه با او است ولي ديده نمي شود. سنجاق سر خانمي است مغرور و خود خواه که فقط به جاه و مقام خويش مي انديشد و هيچ هنري از او مشاهده نمي شود. گم شدن سنجاق به معني از دست دادن همان کسي است که تعبير سنجاق به او بر مي گردد و به معني معلق ماندن کارهائي است که او مي توانست انجام دهد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

5 دیدگاه

  1. سوگل ثابت قدم در

    سلام.خواب دیدم یک پیرمردی که لباس های کهنه پوشیده وفقیره داره ازآدمهاتقاضای سنجاق قفلی میکنه اماکسی بهش سنجاق قفلی نمیده خیلی حیرون وناراحتم بودهمه ام چون فقیره نگاه های فخرفروشانه بهش میکردن من واقعاناراحت شدم وسنجاق قفلی ای که به مانتوی خودم وصل بودوبهش دادم وازخواب پریدم.حالاتعبیرش چی میشه؟

  2. خانمی در خواب ببینه بدن شخصی پر از سنجاق هست و اون خانم سنجاقها را دونه دونه از بدن اون فرد در میاره تعبیرش چیست

  3. خانی در خواب ببینه بدن شخصی پر از سنجاق هست و اون خانم سنجاقها را دونه دونه در میاره تعبیرش چیست

نظر خود را بیان کنید