مجله آلامتو

تعبیر خواب خرابه

(6 رای, امتیاز میانگین: 2٫83 از 5)

تعبیر دیدن خرابه در خواب چیست؟

تعبیر خواب خرابه

اگر در خواب ببینید که خانه شما خراب است مالتان از دست می رود ولی اگر ببینید که در خانه ای خراب یا خرابه ای راه می روید که به شما تعلق ندارد به انحراف کشیده می شوید و به اعمال ناصواب دست می زنید. مثلا رشوه می گیرید، دروغ می گویید، یا برای پیش بردن کارهایتان به فریب و نیرنگ متوسل می شوید.

اگر از خرابه در خواب بیرون بیایید بهتر از این است که وارد خرابه شوید. اگر در خرابه سگی دیدید و شما نیز در همان خرابه بودید دوستی وفادار به شما زیان می رساند و شما را به گمراهی می کشاند.

اگر در خواب دیدید که در خرابه ای هستید و آنجا گربه ای هم هست زنی باعث فساد و تباهی شما می شود. اگر در خانه آباد و سالم و مرتب به دنبال گربه به درون خرابه دویدید کار شما خراب می شود و مال خود را برای زن یا به وسوسه او تباه می کنید.

اگر در خواب دیدید که جایی را به دست خود خراب می کنید مال و آبروی خود را تواما از دست می دهید و اگر دیدید خرابی را آباد می کنید تعبیر خلاف این است.

اگر دیواری را خراب کردید به دوستی لطمه می زنید که حامی و پشتیبان شماست و اگر اتاقی را خراب کردید به خانواده خود زیان می رسانید.

اگر پله ها را خراب دیدید و شما بالای پلکان بودید احتمال سقوط شما هست و اگر پله ها خراب بود و شما خود را پایین پله ها یافتید راه تعالی شما مسدود است و خواب شما می گوید نمی توانید ترقی کنید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب ساختمان در حال ساخت

 

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. زینب مقدم در

  سلام من خواب طولانی دیدم ازدیگران ولی آخرش خواب خودم رودیدم که برای قایم شدن ازدیگران واردیه مخروبه شدم،وقتی خواستم برگردم یه زن رودیدم که سیاه تنشه و پشتش بهم بودخیلی ترسیدم وقتی منونگاه کرد خال توصورتش داشت،اونجا یکم گودبودمن میخواستم ازکنارش ردبشم که اون زن پول بهم نشون میدادو مینداخت،بعدش ازخواب پریدم

 2. سلام وخسته نباشید.
  من خواب دیدم که توی شهری که اطرافش همه جنگل وپور از گلهای رنگیه در حال راه رفتن هستم ویک زن رو دیدنم و بعد از اون اتشفشان کوه ها فوران کردن و شهر به یک مخروبه تبدیل شد که هیچ کسی توی اون شهر زندگی نمی کرد و توی اون شهر که حالت متروکه بود راه میرفتم و فقد تصویری از اون زن بدنبالم بود .خیلی مننون میشم اگه تعبیر خوابم جواب بدید. با سپاس فراوان

 3. سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم به طرز عجیبی باد میاد و درای خونه رو از جا میکنه هرچی درا رو درست میکردم دوباره باد مینداخت تو خواب از ترس بیدار شدم.
  خیلی میترسم تورو خدا تعبیرش،کنید

  • مژگان در

   سلام خسته نباشید
   من درحین راه رفتن به یه خرابه های قدیمی برخورد کردم برادرم منو داخل برد و خودش یهو نماند . داشتم دنبال برادرم میگشتم که به اتاقی که یک سینی کلوچه بود رسیدم زنی باردار به همراه برادرش منو داشتن میبردن پیش برادرم وقتی رسیدم دیدم که برادرم رو با تناب بستن درخت دورور اون خرابه ها آب هایی کثیف کدر بود و من التماس میکردم که برادرم رو ول کنن
   اون خرابه ها خیلی قدیمی بودن و من در حال فیلم برداری بودم تا قبل از گم شدن برادرم
   ترو خدا تعبیر کنین

نظر خود را بیان کنید