Ads
شرف آنلاین Ads
به تعبیر دیدن زیارت در خواب امتیاز دهید :
این تعبیر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید :
به تعبیر خواب زیارت از 1 تا 5 امتیاز دهید
(26 رای, امتیاز میانگین: 3٫15 از 5)
اس ام اس نوروز


تعبیر خواب زیارت

تعبیر دیدن زیارت در خواب چیست؟

زیارت pilgrimage

دیدن جمع زیارت کنندگان در خواب ، نشانة آن است که به سفری طولانی خواهید رفت ..

اگر خواب ببینید خود زائر هسنید و مشغول زیارت ، نشانة آن است که با همنشینان ناسازگار کشمکش ها خواهید داشت و از فقر و تهیدستی نیز رنجیده خاطر خواهید شد . 3ـ اگر دختری خواب ببیند زائری به او نزدیک می شود ، علامت آن است که با حمایت تمام به دام فریب می افتد . اما اگر در خواب مرد زائر او را ترک کند ، نشانة آن است که ضعف روحی خود را از بین می برد و استقلال ویژه ای در زندگی به دست می آورد.

ابراهیم کرمانی گوید:

اگر بیند در حرم پادشاه یا در حرم مردی بزرگوار شد، دلیل که از شر پادشاه ایمن شود و باشد که از پادشاه چیزی بدو رسد و معبران گویند: او را حاجت افتد به اهل آن حرم. اگر بیند پادشاه او را در حرم خویش خواند و آنجا مقیم شد، دلیل که کارهای پادشاه شروع کند و کارها کند که او را بدنامی حاصل شود.

حضرت امام جعفر صادق فرماید:

اگر بیند به حرم پادشاهی عادل رفت، دلیل که موفق به انجام کارهای مفید می شود..

اگر بیند به حرم پادشاهی ظالم رفت، دلیل که کاری کند که ازآن کاربد نام گردد.

آنلی بیتون می‏گوید:

۱ـ اگر خواب ببینید از حرمی محافظت می کنید ، نشانه آن است که بیشترین نیروی خود را صرف اعمال نادرست می کنید ، اگر تمایلات خود را اصلاح کنید ، زندگی سعادت حقیقی را به شما اهدا خواهد کرد .

۲ـ اگر زنی خواب ببیند ساکن حرم است ، نشانه آن است که گرایش به انجام کارهایی غیرقانونی خواهد داشت .

۳ـ اگر زنی خواب ببیند سو گلی حرم است ، علامت آن است که دیگران ترجیح می دهند بیشتر با او همنشین باشید تا با دیگران .

در صورتی که تعبیر خواب زیارت پاسخگوی خواب شما نیست لطفاً خواب خود را در قسمت نظرات بیان کنید.


جستجو در تعبیر خواب آلامتو

تعبیر خواب بر اساس الفبا

تعبیرهای پربازدید

 • Comment
  فاطمه

  سلام من تو خواب دیدم مراسم عزاداریه بعد مراسم میبرن کربلا مراسم تموم میشه یه سری ماشینا میرن و۱اتوبوس خالیه فرار میکنم سمت اتوبوس میشینم داخلش که به سمت کربلا میریم تو راه آتیش بازی میکنن خعلی خوشحال بودم تعبیرش چی میتونه باشه

  پاسخ دادن
 • Comment
  زیبا

  س خاب دیدم ک رفتیم کوفه داخل ی خونه ک ظاهرا زیارت گاه بود ولی بیشتر شبیه ی خونه معمولی بود بعدش حرکت کردیم ب سمت کربلا . تعبیرش چی میتونه باشه؟؟؟

  پاسخ دادن
 • Comment
  اعظم

  باسلام
  دیشب در خواب دیدم به زیارت امام حسین در کربلا رفته بودم ولی در جاده ی خاکی سرگردان بودم که دخترم راگم کردم بعد در زیر همون جاده جاده ی خاکی دیگر بود که دخترم رادیدم وازش خواستم همان جا بماند تا من نزدش بروم ورفتم در این حین خانواده ی شوهرم هم انجا بودن

  پاسخ دادن
 • Comment
  ساره

  با سلام-خواب ديدم كنار يه پرتگاه ايستادم با ظاهري آراسته و اون طرف پرتگاه حرم امام رضا است و و در حال راز و نياز و عبادت هستم بدون ترس و نگراني اون پرتگاه-تعبير چي ميتونه باشه؟

  پاسخ دادن
کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای آلامتو محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است. نقشه سایت
بستن تبلیغ