مجله آلامتو

تعبیر خواب کوه

(9 رای, امتیاز میانگین: 4٫00 از 5)

تعبیر دیدن کوه در خواب چیست؟

کوه mountain

همان طور که قبلا در چند مورد نوشته ام کلا چيزهائي که در زندگي روزانه ما بزرگ و دور از دسترس جلوه مي کنند در خواب هايمان به صورت آيات عظيم خلقت و طبيعت ظاهر مي گردند. مانند کوه آتشفشان، غول، سيل، صاعقه، گردباد و غيره . شخصيت هائي که دور از دسترس ما به نظر مي آيند به صورت غول، ديوار و از اين قبيل شکل مي گيرند و حوادثي که و قوعشان بيرون از دايره قدرت و حيطه گمان و قياس ما است و به شکل آيات طبيعي تجلي مي نمايند که کوه يکي از شناخته ترين و قابل توجه ترين آن ها است. سيل يا کار بزرگ است يا شخصيت بزرگ و غير قابل دسترس. تشخيص اين که کوه در خواب ديده شده کام است با خود بيننده خواب مي باشد چون خودش بهتر از معبر مي داند درگير چه حوادثي است. اگر در خواب ببينيد از کوهي عظيم بالا مي رويد کاري بزرگ در دست مي گيريد. اگر ديديد که از کوه به سختي و با رنج و زحمت بالا مي رويد کار شما دشوار خواهد بود و اگر آسان و سبک راه پيمائي مي کنيد به سهولت بر دشواري يا آن شخص دور از دسترس چيره مي گرديد. اگر ديديد بر قله کوهي ايستاده ايد به اوج موفقيت مي رسيد که از آن بيشتر نبايد انتظار داشته باشيد. اگر ديديد از کوهي سر مي خوريد و پائين مي آئيد و خودتان نمي توانيد خويشتن را کنترل کنيد، سقوط مي کنيد و موقعيت خويش را از دست مي دهيد. اگر شما را پرت کردند و پائين افتاديد شما را معزول مي کنند. اگر ديديد در کوهي به غار پناه برديد امنيت مي يابيد يا مجهولي را مي شکافيد و رازي را کشف مي کنيد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

  1. سلام من خواب دیدم که طوفان شدیدی شد ، همه جا تاریک شد و جابه جایی کوه ها رو با چشمم میدیدم ، یعنی کوه ها با سرعت جا به جا میشدند . میخواستم بدونم تعبیرش چیه

  2. سلام
    روز بخیر
    من دیشب خواب دیدم که توی خیابون محل زندیگیم با چند نفر وایسادم و دارم به کوه روبروم اشاره میکنم که ببیننش
    کوه از من دور بود و پر از آبشارهای زیبا که یکی از آبشارها خیلی بزرگ بود و کوه بسیار زیبا بود یهو رومو برگردوندم سمت اون چند نفر که کنارم بودن دیدم یه درخت بزرگ و تنومند داره میوفته تا اومدم چیزی بگم دیدم درخت افتاد و وقتی نگاه کردم دیدم پسر عموم با تبر برقی درخت رو قطع کرده وقتی پرسیدم چرا اینکارو کرده گفتن چون مرد همسایه ازش خواسته و اونجایی که درخت قطع شدن روبروی خونه همسایه ما بود ..لطفا بگین تعبیر خوابم چی میشه ؟؟؟؟
    من روزه بودم که این خواب رو دیدم و خیلی نگرانم اگه امکانش هست تعبیر خواب رو بهم بگین ممنونم از لطفتون

نظر خود را بیان کنید