مجله آلامتو

تعبیر خواب جادو

(12 رای, امتیاز میانگین: 3٫50 از 5)

تعبیر دیدن جادو در خواب چیست؟

جادو magic

چنان چه در خواب جادو و جادوگر ببينيد با توجه به باور و ناباوري خودتان مي توانيد تعبير آن را بيابيد. از حضرت امام صادق _ ع _ نيز روايت شده که …

جادو در خواب فتنه و دروغ است. ما به طور کلي براي جادو گران قيافه اي زشت و کريه قائليم. اين جماعت چون فعل باطل دارند نمي توانند چهره اي روحاني و آسماني و فرشته سان داشته باشند پس ديدن جادوگران در خواب ميمون نيست و بيننده خواب در فرداي بيداري بهتر است صدقه بدهد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

  1. آیا کسی دعانویس سراغ داره؟خواهش می کنم کسی را سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خواهم که از طرف دشمنان فامیلی ایجاد شده است. اگر بتواند کارم را حل کند ۵۰۰ شیرینی می دهم . فرنیا هستم.

  2. درضمن جادوگر بسیار زشت و با چشمان غیر طبیعی به نظر می امد کور هست.

  3. سلام دوست عزیز من خواب یه جادوگر رودیدم که به همراه خدمتکارانش مشغول درست کردن ماده ای برای جادو وسحر بود که فوق العاده چندش آور بود ویک بت که طلایی رنگ بود درکنارش بود بعد از درست کردن ان راروی سر مامانم ریخت بعدنوبت به من رسید من بت رو شکستم ونذاشتم روسرن اون ماده رو بریزه وبا مامانم از اونجا فرارکردیم درحین فرار ازاون خونه که شبیه خانه مامان بزرگم بود ولی پله داشت که درحالت طبیعی اینگونه نیست من لباس ها و وسایلم راجمع کردم و متوجه شوهرخاله ام شدم که البته ظاهری متفاوت نسبت به حالت عادی داشت و سه نفری از اونجا فرار کردیم.
    ممنونم ازتون

نظر خود را بیان کنید