مجله آلامتو

تعبیر خواب غذا

(58 رای, امتیاز میانگین: 3٫09 از 5)

تعبیر دیدن غذا در خواب چیست؟

غذا

غذا نعمت و خیرو برکت و روزی است ولی نوع و رنگ و طعم و مزه و مکان صرف آن در تعبیر تاثیر مثبت و منفی می گذارد که باید مورد توجه قرار بگیرد.

البته معبر هم این نکات را در نظر می گیرد ولی اگر خودتان خواستید تعبیر کنید و از این کتاب کمک بخواهید باید این جهات را به یاد داشته باشید من هم مختصرا توضیح می دهم: گفتم غذا به طور کلی نعمت و روزی است و خیر و خوبی ولی اگر غذائی که پیش روی داشته باشید بد رنگ و متعفن و بد بو باشد در شما کراهت پدید آورد تعبیر غذای سالم را ندارد و بیماری و رنجوری تعبیر می شود.

اگر از آن غذا بخورید شور باشد گرفتار ندامت یا خشم می شوید و اگر ترش باشد غم می آوردچنانچه تلخ باشد تلخ کامی و شکست است.

اگر غذایی که می خورید دارچین و فلفل داشته باشد همین تعبیر را دارد یعنی گرفتار تلخ کامی می شوید و چنانچه زردی زعفران و زردچوبه را تشخیص دهید غمگین می شوید. به کار گرفتن زعفران و زردچوبه اگر ندانید و به شما نگویند و زردی آن را نبینید مهم نیست و تعبیر بد ندارد.

محل صرف غذا هم اثر می گذارد. برای غذا تعابیر گفته شده قطعی است اما اگر در خواب دیدید که در بیابان سفره گسترده اید و غذا می خورید و از آن غذا خوشتان می آید در سفر مالی به دست می آورید. اگر محل صرف غذا در خانه یک دوست باشد در شهر یا محلی مشابه به پول می رسید که تامین دارید و احساس آرامش می کنید که این را البته خود بیننده بهتر می تواند تشخیص دهد.

اگر دیدید که در آشپزخانه غذا صرف می کنید به وسیله همسرتان پولی به دست می آورید. روی هم رفته دیدن غذا در خواب خوب است به شرطی که سالم و ماکول باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب میوه

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

6 دیدگاه

 1. شکیلا در

  سلام مامانم خواب دیده زن عموم که تازه فوت شده داره مرغ رو بصورت درسته در روغن سرخ میکنه و به مامانم میگه واسه دختراش درست میکنه چون دوس دارن بچه هاا. میشه تعبیر این رو بفرمایین.
  ممنون

 2. من خواب دیدم مشغول رریختن غذای دست نخورده ب سطل زباله بودم. بعد از اینکه برنج های ظرف ریخته شد کف ظرف یه لایه کامل خرما چیده شده بود و اونارو هم کامل دور ریختم! سطل زباله هم در اشپزخونه بود خیلی بهم ریختم لطفا جوابمو بدید. ممنون

 3. مراذی در

  سلام من در خواب دیدم که در منزل مادر همسرم هستیم و سفره پهن شد و چند بشقاب قیمه که خیلی خوش رنگ و لعاب بود در سفره بود

 4. فاطمه در

  سلام من خواب دیدم در یک محل همه جمع شدند وقتی دیدم غذایی به ظاهر خوشمزه و شیرین تقسیم میگردند من فقط یک قاشق از آن را خوردم بعدش دیدم گلویم شروع به خارش گرفت وقتی دست خود را در گلوی خود میکنم کرم های رنگی بسیار زیادی را میبینم کوشش میکنم با دستانم آنها را از گلوی خود بیرون کنم . خواهشا بگید تعبیرش چیست؟

 5. سلام.ممنون از مطالب خوبتون. من خواب دیدم که غذای نذری گرفته بودم ولی برادرم و خانومش اومدن خونمون و همه رو به اونا دادم تعبیر چی میشه ؟ ممنون میشم جوابمو بدید.

نظر خود را بیان کنید