مجله آلامتو

تعبیر خواب غذا

(56 رای, امتیاز میانگین: 3٫04 از 5)

تعبیر دیدن غذا در خواب چیست؟

غذا

غذا نعمت و خيرو برکت و روزي است ولي نوع و رنگ و طعم و مزه و مکان صرف آن در تعبير تاثير مثبت و منفي مي گذارد که بايد مورد توجه قرار بگيرد. البته معبر هم اين نکات را در نظر مي گيرد ولي اگر خودتان خواستيد تعبير کنيد و …

از اين کتاب کمک بخواهيد بايد اين جهات را به ياد داشته باشيد من هم مختصرا توضيح مي دهم: گفتم غذا به طور کلي نعمت و روزي است و خير و خوبي ولي اگر غذائي که پيش روي داشته باشيد بد رنگ و متعفن و بد بو باشد در شما کراهت پديد آورد تعبير غذاي سالم را ندارد و بيماري و رنجوري تعبير مي شود. اگر از آن غذا بخوريد شور باشد گرفتار ندامت يا خشم مي شويد و اگر ترش باشد غم مي آوردچنانچه تلخ باشد تلخ کامي و شکست است . اگر غذائي که مي خوريد دارچين و فلفل داشته باشد همين تعبير را دارد يعني گرفتار تلخ کامي مي شويد و چنانچه زردي زعفران و زردچوبه را تشخيص دهيد غمگين مي شويد. به کار گرفتن زعفران و زرد چوبه اگر ندانيد و به شما نگويند و زردي آن را نبينيد مهم نيست و تعبير بد ندارد. محل صرف غذا هم اثر مي گذارد. براي غذا تعابير گفته شده قطعي است اما اگر در خواب ديديد که در بيابان سفره گسترده ايد و غذا مي خوريد و از آن غذا خوشتان مي آيد در سفر مالي به دست مي آوريد. اگر محل صرف غذا در خانه يک دوست باشد در شهر يا محلي مشابه به پول مي رسيد که تامين داريد و احساس آرامش مي کنيد که اين را البته خود بيننده بهتر مي تواند تشخيص دهد. اگر ديديد که در آشپزخانه غذا صرف مي کنيد به وسيله همسرتان پولي به دست مي آوريد. روي هم رفته ديدن غذا در خواب خوب است به شرطي که سالم و ماکول باشد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

6 دیدگاه

 1. شکیلا در

  سلام مامانم خواب دیده زن عموم که تازه فوت شده داره مرغ رو بصورت درسته در روغن سرخ میکنه و به مامانم میگه واسه دختراش درست میکنه چون دوس دارن بچه هاا. میشه تعبیر این رو بفرمایین.
  ممنون

 2. من خواب دیدم مشغول رریختن غذای دست نخورده ب سطل زباله بودم. بعد از اینکه برنج های ظرف ریخته شد کف ظرف یه لایه کامل خرما چیده شده بود و اونارو هم کامل دور ریختم! سطل زباله هم در اشپزخونه بود خیلی بهم ریختم لطفا جوابمو بدید. ممنون

 3. مراذی در

  سلام من در خواب دیدم که در منزل مادر همسرم هستیم و سفره پهن شد و چند بشقاب قیمه که خیلی خوش رنگ و لعاب بود در سفره بود

 4. فاطمه در

  سلام من خواب دیدم در یک محل همه جمع شدند وقتی دیدم غذایی به ظاهر خوشمزه و شیرین تقسیم میگردند من فقط یک قاشق از آن را خوردم بعدش دیدم گلویم شروع به خارش گرفت وقتی دست خود را در گلوی خود میکنم کرم های رنگی بسیار زیادی را میبینم کوشش میکنم با دستانم آنها را از گلوی خود بیرون کنم . خواهشا بگید تعبیرش چیست؟

 5. سلام.ممنون از مطالب خوبتون. من خواب دیدم که غذای نذری گرفته بودم ولی برادرم و خانومش اومدن خونمون و همه رو به اونا دادم تعبیر چی میشه ؟ ممنون میشم جوابمو بدید.

نظر خود را بیان کنید