مجله آلامتو

تعبیر خواب کتاب

(14 رای, امتیاز میانگین: 3٫57 از 5)

تعبیر دیدن کتاب در خواب چیست؟

کتاب book

معبران نوشته اند اگر کسی در خواب ببیند کتاب حساب می خواند غمگین می شود و چنان چه افسانه و مضحک بخواند غیبت مردم می کند و چیزهای دیگری در همین زمینه که زیاد پایه علمی نمی تواند داشته باشد.

کتاب در خواب های ما انعکاسی است از علاقه به دانستن یا تاسف و اندوه ما از آن چه نیاموخته ایم.

کسانی هستند که کتاب جزئی از زندگی روزانه ایشان است مثل نویسندگان، معلمان، دانشمندان، محققان و بالاخره ناشران. این مردم با کتاب زندگی می کنند. این ها اگر کتاب در خواب ببینند خوابشان تعبیر تعیین کننده یی ندارد.

اما دیگران که با کتاب آمیختگی زیاد ندارند و به ندرت اتفاق می افتد لای کتابی را بگشایند اگر کتاب ببینند باید به دنبال تعبیر آن باشند. برای این ها کتاب همان طور که گفته شد واکنشی است از تمایلشان به دانستن یا تاسفشان از آن چه نیاموخته اند یا نتوانسته اند بیاموزند.

گاه برخوردهای ما در زندگی روزانه این احساس را در ما به وجود می آورد که مثلا می توانستیم فلان زبان خارجی را یاد بگیریم ولی وقت صرف نکردیم، همین طور دلمان می خواهد که بدانیم در آسمان ها چه می گذرد، این دو نوع کشش در خواب های ما عکس العملی به شکل کتاب ظاهر می کند.

تعبیر خواب کتاب خواندن

حال اگر در خواب ببینید که کتابی می خوانید و از آن خوشتان می آید با دوستی خردمند و آگاه آشنا می شوید.

اگر دیدید به جائی وارد شدید که مثل کتاب خانه کتاب های زیادی آن جا وجود داشت در جمعی حضور می یابید که از نظر فکری و دانش بر شما امتیاز دارند.

اگر دیدید کتابی پاره همراه دارید در جائی که باید عقل و فهم شما کار ساز باشد در می مانید و نمی توانید چاره چوئی کنید.

تعبیر خواب گرفتن کتاب

اگر دیدید کسی کتابی به شما داد یا از کتاب خانه کتابی خریدید یک نفر به شما کمک فکری می کند و از هدایت دوستی سود می برید. اگر دیدید کتابی را می فروشید دوستی را از دست می دهید.

اگر دیدید کتاب شما ضایع شده یا مثلا در آب افتاده یا سوخته تعبیر همان است که دوستی با شما قطع دوستی می کند.

همچنین بخوانید: تعبیر درس خواندن در خواب
به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

  1. رحمان در

    سلام من خواب دیدم به همراه شخصی وارد خانه متروکه ای شدم در انجا باهم کتابی پیدا کردیم که انگار نسخه اصلی از کتابی دینی با ارزش بود که این کتاب داخل چندین جلد وجود داشت.(منظور از جلد مانند قران که داخل جعبه مخصوص خود است)تا اینکه ابعاد اخرین جلدش به بیشتر از یک متر میشد.ناگهان روحانی به همراه شخصی امد و کتاب را بازید کرد و از دست خط هایی که وجود داشت به همراهش گفت که درست است و ان کتاب را نسبت داد به علمای بزرگی در گذشته که ان را جمع اوری کرده بودند و ان را به کتابی بلند مرتبه نسبت داد بعد روی ان را پارچه ای زیبا کشید و شروع کرد به دوختن دورتا دور پارچه انگار داشت ان را مهروموم میکرد وبعد به همراهش گفت این کتاب به او منظورش من بودم نسبت داد و گفت که به من تعلق دارد وبعد رو به من کرد وگفت پسر حواست به رفیقت باشد به او اعتماد نکن این کتاب متعلق به توست مواظب باش تا ازت ندزدد.
    میخواستم بدانم تعبیرش چیست؟

  2. لیلی عقلمند در

    خواب دیدم خواهر مریضم یه کتاب نوشته و منتشر شده و به چاپ ششم هم رسیده.خیلی خوشحال بودم

نظر خود را بیان کنید