مجله آلامتو

تعبیر خواب حمله

(4 رای, امتیاز میانگین: 1٫50 از 5)

تعبیر دیدن حمله در خواب چیست؟

مورد حمله قرار گرفتن atacked

تعبیر مورد حمله قرار گرفتن در خواب چیست؟

خواب حمله به معنی حل مشکلات به شکلی مسالمت آمیز است.

حمله و یا مورد حمله قرار گرفتن در خواب اغلب مربوط به مسائل کنترلی در زندگی است. حتی اگر احساس می کنید کاملا زندگی تحت کنترل شما است باز هم ممکن است خواب حمله ببینید، چرا که در عمق وجودتان ترسی وجود دارد که اگر کنترل از دست برود چه اتفاقی می افتد. خواب حمله معمولا در مورد آسیب رسیدن به خودمان یا دیگران نیست، این خواب ها ممکن است درباره درگیری های شخصی حل نشده باشد. این درگیری ها با خشم و عصبانیتشان ما را به هم می ریزند. اما خواب حمله راهی به سوی حل مشکلات است.

رویاهای حمله ما را به چالش می کشند و سوالاتی مانند سوالات زیر مطرح می شود:

  • من کجای زندگی حالت تدافعی داشته ام ؟
  • در کجای زندگی ممکن است به دیگران یا خودم صدمه بزنم؟
  • چه رفتارهای قدیمی را باید تغییر دهم؟

اگر شما مورد حمله قرار گرفته باشد کجای زندگیتان نا امن و یا آسیب پذیر هستید؟

اگر شما در حال انجام حمله باشید، بدان معنا نیست که شما در واقع می خواهید بیرون بروید و به دیگران آسیب برسانید! اگر در حال تخریب تلاش های خود هستید دقت کنید (عادت های بد، تمام نکردن کاری که شروع کرده اید، به دیگران اجازه بدهید به مشکل بیفتند و…)

در هر دو حالت مورد حمله قرار گرفتن و یا حمله کردن، آیا رفتاری یا عقیده ای دارید که می خواهید از آن خلاص شوید؟ ممکن است ترس و شک و تردید خود را مورد حمله قرار دهید بنابراین از بین بردن آن ها بهترین کار است. به یاد داشته باشید، شما در خواب افراد واقعی را نمی بینید اما آنچه در خصوص افراد تصور می کنید می بینید. اگر خواب ببینید توسط باب (همسایه) مورد حمله قرار گرفته اید احتمالا به این خاطر است که فکر می کنید او شما را از رسیدن به اهدافتان باز می دارد. اگر خواب ببینید در حال حمله به مدیر خود در مدرسه هستید باید از قوانین محدود کننده ای که برای خود گذاشته اید فرار کنید.

توجه به جایی که حمله کرده اید یا به شما حمله شده است مهم است. آیا از پشت چاقو خورده اید؟ ممکن است قوانین خود را زیر پا گذاشته باشید، به خودتان یا شخصی دیگر دروغ گفته باشید، یا نسبت به کسی که می خواهید اعتماد کنید خیلی محتاط باشید.

آیا قلبتان زخمی شده است؟ در این حالت احساسات واقعی خود را انکار کرده اید و یا به خودتان یادآوری کرده اید که در گذشته چه زمانی قلبتان شکسته شده است و از شما می خواهد قلب خود را ترمیم کنید و زخم های قدیمی را به یاد نیاورید.

آیا خواب دیدید شما گلوی کسی را بریده اید یا کسی گلوی شما را بریده است؟ در این حالت از شما خواسته می شود حقتان را بگیرید.

آیا پای شما تحت حمله آسیب دیده است؟ این به این معنی است که شما نمی توانید ایستادگی کنید؛ یعنی باورها و یا نگرش شما بر چیزهایی پایه گذاری شده است که واقعی نیستند و یا باید یاد بگیرید که روی پای خوتان بایستید و ایستادگی کنید.

آیا چشمتان آسیب دیده است؟ این بدین معنی است که چشمان را بر روی چیزها بسته اید؛ چه چیزی است که نمی خواهید ببینید؟ یا شاید چیزی را برای اولین بار به وضوح دیده اید. اینها فقط چند ایده هستند. ببینید چه چیزی برای شما درست است.

همچنین به سلاح های حمله توجه کنید. فکر کنید ببینید برای شما نماد چه چیزی هستند. مانند زمانی که برای یک کودک توصیف می کنید برای خودتان توصیف کنید. به عنوان مثال، یک شمشیر به عنوان تیزی، دقت و قدیمی و از مد افتاده در داستان کودکان توصیف می شود.

چگونه شمشیر به احساسات و رفتار شما مربوط می شود؟ ممکن است صدای انتقادی در سر شما باشد که با کلمات تند و تیز به قضاوت شیوه های قدیمی از مد افتاده رفتار شما می پردازد و می خواهد رفتار کودکانه و بد خود را کنار بگذارید. در حالی که یک مخزن غیر قابل نفوذ است اما آتش سوزی از راه دور، بزرگ و قوی دیده می شود. ممکن است این مسئله شما را به یاد پدر و یا رئیستان بیندازد که شما را پشتیبانی نمی کرده است اما از شما انتقاد می کرده است و متوجه صدمه ای که به شما وارد می کرده است نبوده است. ممکن است هنوز این درد را همراه داشته باشید و هر بار که صدمه می دیدید واکنشی نشان می داید گویی آن فرد پدر و یا رئیس یا استاد شما است.

قتل Murder

خواب حمله به شما کمک می کند الگوی درد قدیمی را رها کرده و شروع به ساخت یک الگوی جدید و راهی مثبت برای تعامل با افراد دیگر و صداهای مثبت در سرتان باشید.

برای کمک به فراموشی، سعی کنید نامه ای به مهاجم و یا قربانی بنویسید و احساس خود را و دلیل فراموش کردن آن ها را بگویید. آنها را ببخشید و رها کنید. به آنها بگویید نیازی به رفتارهای آن ها ندارید. سپس می توانید نامه را بسوزانید، دفن کنید و یا از بین ببرید. این کار به طور نمادین باعث آزاد شدن دردهای قدیمی از زندگی می شود. همچنین می توانید نامه ای از طرف مهاجمان بنویسید این کار نیز به شما کمک می کند بینشی داشته باشید به خصوص اگر در حال حمله به “منتقد داخلی” خود باشید!

روز به روز خواب های شما تبدیل خواب های دوستانه می شوند یا حالت خواب های تهاجمی کاهش می یابد. تغییرات مثبت را در زندگی خود ببینید؛ بیشتر احساس اعتماد به نفس می کنید و دیگران در اطراف شما راحت تر هستند و شما نیز احساس بهتری خواهید داشت. یعنی معنی خواب هایتان را بخوبی متوجه شده اید. اگر خواب های حمله ادامه یافت، روی آن ها کار کنید و سعی کنید ببینید معنی واقعی آن ها چیست. اگر در ابتدا سخت بود احساس بدی نداشته باشید زیرا خواب های حمله در خصوص درگیری های داخلی است. اگر راحت برطرف شود یعنی درگیری داخلی ندارید.

از سوی دیگر، خواب ها می تواند مربوط به بیماری باشد. الگوهای خوردن / ورزش / خواب خود با استفاده رفتارها. اگر هر گونه نگرانی دارید آرام باشید، هوای تازه استشمام کنید، ورزش کنید و یا مقداری غذا بخورید و چند میوه و سبزی بخورید. همچنین به دکتر مراجعه کنید. پیش از این که زمزمه ها قبل تبدیل به فریاد شوند به آن ها گوش کنید. ناخودآگاه شما پیش از هر چیزی از بدن شما خبر می دهد، اغلب قبل از اینکه ذهن خودآگاه شما پیغامی بدهد، به خصوص در دنیایی که ما درگیر هستیم و وقتی نداریم. خواب حمله می تواند نماد سیستم ایمنی باشد و نشان دهد بدن در حال مبارزه با نوعی از عفونت است. یا می تواند عمیق تر باشد و نشانه مبارزه با قوانین سفت و تلاش های ذهن خودآگاه باشد.

خواب در مورد حمله به حیوانات در آینده مورد بحث قرار می گیرد و در مورد نقش نمادین حیوانات در خواب بررسی انجام می شود، اما بیشتر بقیه این پست در مورد خواب حمله حیوانات است.

خواب حمله به ما هشدار می کند ببینیم چه چیزی را باید تغییر دهیم. خواب های حمله به ما کمک می کند زندگی را بهبود دهیم، رشد دهیم و رفتارهای جدید و باورهای را در خود تقویت کنیم و درگیری های داخلی برطرف شود. این خواب ها به ما فرصتی برای استراحت و احساس اعتماد به نفس و قدرت می دهند. اما اگر به آن ها گوش کنیم و عمل کنیم پیامهای موجود در رویاها مفید هستند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

۱ دیدگاه

  1. من خواب دیدم که با جنسیت مخالف خودم یعنی پسر مورد حمله چن پسر دیگه قرار گرفتم شب بود تقریبا تاریک زمین هم خیس بود و توی یک کوچه بودیم اونا فقط منو کتک میزدم و با هم حرف میزدن یادمه اول با هم دوست بودیم و داشتیم این مسیر رو طی میکردیم ولی یهو اونا بهم حمله. کردن و من هرچقدر تلاش میکردم نمی تونستم از پسشون بر بیام

نظر خود را بیان کنید