مجله آلامتو

تعبیر خواب فرشته

(10 رای, امتیاز میانگین: 4٫30 از 5)

تعبیر دیدن فرشته در خواب چیست؟

فرشته angel

دیدن فرشتگان چهارگانه مقرب در خواب خوب است اما بستگی به وضع و موقعیت ظاهری آن ها پیدا می کند اگر شاد و بشاش و متبسم باشند خبر از شرف و عزت و بزرگی است.

نوشته اند اگر بیماری ملائک مقرب را در خواب ببیند که بشاش و گشاده رو باشند از بیماری شفا می یابد. وامدار دین خود را می پردازد و ادا می کند و محبوس از زندان رهائی حاصل می نماید ولی اگر این فرشتگان عبوس و گرفته و غمین باشند تعبیر خلاف آن است که گفته شد.

نوشته اند که اگر بیننده خواب ببیند که در عالم رویا با فرشتگان دعوا می کند به هیچ وجه خوب نیست.

معبران نوشته اند دیدن فرشتگان در حالت غم زده و چهره گرفته در خواب خوب نیست بخصوص دیدن میکائیل و عزرائیل و نشان آن است که مرگ بیننده خواب نزدیک است.

اگر بیننده خواب ببیند که در خواب با فرشته ای پرواز می کند بسیار خوب است چون او به نیک نامی و رفاه و نعمت می رسد. اگر بیننده خواب فرشته ای را در لباس زنانه ببیند یا زنی ناشناس و خوب روی را در خواب ببیند و ذهنش بگوید که او فرشته است به دروغ گوئی و نیرنگ دست می زند.

اگر ببینیم فرشته ای با ما هم غذا شده به نعمت فراوان می رسیم. روی هم رفته دیدن فرشتگان در خواب خوب است.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

  1. نيلوفر در

    من خواب ديدم يه فرشته ازم ميخواد سه تا آرزو كنم من دوتا آرزوم رو گفتم و گفت زود يه آرزوي ديگه كن ممكنه ديگه هرگز اين فرصت برات پيش نياد ولي نميدونستم چي آرزو كنم كه يه دفعه يه فرشته ديگه اومد و من فراموش كردم آرزوي سوم رو بگم بمن گفت آرزوهات هر چي باشه براورده ميشه .

  2. نیلوفر در

    خواب دیدم همسرم تبدیل ب فرشته شده ومن هم نمیدونستم اما یهو نمیدونم ازکجافهمیدم وب اون گفتم توفرشته بودی مگه فرشته هام بداخلاق میشن.میشه بگید تعبیرش چیه ممنون

نظر خود را بیان کنید