مجله آلامتو

تعبیر خواب فرشته

(9 رای, امتیاز میانگین: 4٫22 از 5)

تعبیر دیدن فرشته در خواب چیست؟

فرشته angel

ديدن فرشتگان چهارگانه مقرب در خواب خوب است اما بستگي به وضع و موقعيت ظاهري آن ها پيدا مي کند…

اگر شاد و بشاش و متبسم باشند خبر از شرف و عزت و بزرگي است. نوشته اند اگر بيماری ملائک مقرب را در خواب ببيند که بشاش و گشاده رو باشند از بيماري شفا مي يابد. وامدار دين خود را مي پردازد و ادا مي کند و محبوس از زندان رهائي حاصل مي نمايد ولي اگر اين فرشتگان عبوس و گرفته و غمين باشند تعبير خلاف آن است که گفته شد. نوشته اند که اگر بيننده خواب ببيند که در عالم رويا با فرشتگان دعوا مي کند به هيچ وجه خوب نيست. معبران نوشته اند ديدن فرشتگان در حالت غم زده و چهره گرفته در خواب خوب نيست بخصوص ديدن ميکائيل و عزرائيل و نشان آن است که مرگ بيننده خواب نزديک است. اگر بيننده خواب ببيند که در خواب با فرشته اي پرواز مي کند بسيار خوب است چون او به نيک نامي و رفاه و نعمت مي رسد. اگر بيننده خواب فرشته اي را در لباس زنانه ببيند يا زني ناشناس و خوب روي را در خواب ببيند و ذهنش بگويد که او فرشته است به دروغ گوئي و نيرنگ دست مي زند. اگر ببينيم فرشته اي با ما هم غذا شده به نعمت فراوان مي رسيم. روي هم رفته ديدن فرشتگان در خواب خوب است.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

  1. نيلوفر در

    من خواب ديدم يه فرشته ازم ميخواد سه تا آرزو كنم من دوتا آرزوم رو گفتم و گفت زود يه آرزوي ديگه كن ممكنه ديگه هرگز اين فرصت برات پيش نياد ولي نميدونستم چي آرزو كنم كه يه دفعه يه فرشته ديگه اومد و من فراموش كردم آرزوي سوم رو بگم بمن گفت آرزوهات هر چي باشه براورده ميشه .

  2. نیلوفر در

    خواب دیدم همسرم تبدیل ب فرشته شده ومن هم نمیدونستم اما یهو نمیدونم ازکجافهمیدم وب اون گفتم توفرشته بودی مگه فرشته هام بداخلاق میشن.میشه بگید تعبیرش چیه ممنون

نظر خود را بیان کنید