مجله آلامتو

چندی قبل مقاله را با عنوان کسب درآمد با پرورش اردک منتشر کردیم و درآن از روش‌های پولدار شدن با کمک پرورش اردک گفتیم، در این مقاله میخواهیم ابتکار جالب یک پیرزن روستایی برای فروش آنلاین تخم اردک و کسب درآمد مناسبش مورد بررسی قرار دهیم:

یک خانم ۸۶ ساله چینی برای خودش کسب و کار خانگی راه انداخته و در آن مشغول فروش تخم‌ اردک به شیوه‌ای نو شده است.

مجله مهر: لیائو زیائینگ ۸۶ سال سن دارد و حالا با استفاده از تکنولوژی‌های امروزی توانسته کسب و کارش را به شکل خوبی رونق ببخشد. پدر و مادر لیائو در جنگ با ژاپن کشته شده بودند و او از کودکی روی پاهای خودش ایستاده و برای کسب درآمد از سن ۱۶ سالگی مشغول فروش تخم اردک بوده است، تخم اردک‌هایی که او می‌فروخته خیلی زود معروف می‌شوند، چون طعم خیلی خوبی داشتند و خودش از آن‌ها به عنوان «تخم اردک شور» یاد می‌کند. اما بازار کار به دلیل خراب بودن جاده‌ها چندان رونق نمی‌گرفته است.

فروش آنلاین تخم اردک

او با اینکه همیشه فروش مناسبی داشته و با تمام سختی‌ها توانسته در این بازار فعالیتش را ادامه دهد، اما در تازه‌ترین برنامه‌ای که داشته، با کمک اهالی روستا که در کار کمکش می‌کردند، فروش اینترنتی این تخم اردک‌ها را راه‌اندازی کند، روشی که تاثیر زیادی بر میزان فروش لیائو داشته است.

فروش آنلاین تخم اردک

فروش اینترنتی را سال ۲۰۱۵ شروع کرده بود، اما در ابتدا مشکلاتی هم سر راه وجود داشت، تحویل این بسته‌ها شرایط را سخت‌تر می‌کرد و البته مشکلات مالیاتی هم برایش به وجود آمد. اما لیائو راه‌حل را در بیشتر کردن همکاران خودش دید و از این راه توانست برای افراد زیادی از اعضای روستای خودش کار ایجاد کند.

فروش آنلاین تخم اردک

او تخم اردک‌ها را در گل و لای و چاشنی‌هایی می‌خواباند، کاری که در حدود ۴۰ روز طول می‌کشد و می‌توان گفت راز خوشمزگی تخم اردک‌هایش هم در همین چاشنی‌هایی است که استفاده می‌کند.

فروش آنلاین تخم اردک

رسیدگی به وب‌سایت‌های فروش اینترنتی بچه‌های جوان‌تر بر عهده دارند.

فروش آنلاین تخم اردک

زن‌های روستا در تمیز کردن و جمع‌آوری تخم اردک‌ها کمک می‌کنند.

فروش آنلاین تخم اردک

بعد از سفارش آنلاین تخم‌مرغ‌های لیائو این سبدها به دست مشتریان می‌رسد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید