مجله آلامتو

rightel

مشترکین دائمی رایتل می توانند با طرح بی نهایت رایتل، باخیال راحت مکالمه کنند، پیامک بزنند و از اینترنت پرسرعت همراه لذت ببرند.

به گزارش آلامتو به نقل از رایتل، مشترکان دایمی این اپراتور می توانند با استفاده از طرح بی نهایت، بدون نگرانی از صورتحساب خود به هر میزان که تمایل دارند با رعایت سقف مصرف منصفانه از مکالمه صوتی، پیامک و اینترنت استفاده کنند.
براساس این گزارش هزینه فعال سازی این طرح ماهیانه 50 هزار تومان بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده بوده که طبق آن مشترک با پرداخت این مبلغ می تواند از مکالمه، پیامک، پیام چندرسانه ای و اینترنت استفاده کند.
خرید این طرح به صورت 3 ماه یک بار است که پس از آن مشترک می تواند ماهانه از 10,000 دقیقه مکالمه، 10,000 پیامک و همچنین 10,000 پیام چند رسانه ای درون شبکه و همچنین 500 دقیقه مکالمه صوتی و 500 پیامک خارج از شبکه رایتل (تماس با سایر اپراتورها یا تلفن های ثابت) به همراه 30 گیگابایت اینترنت پرسرعت رایتل (10 گیگابایت + 20 گیگابایت ساعات افت مصرف) استفاده کنند.
لازم به ذکر است هیچ گونه ودیعه ای در این طرح از مشترکین رایتل دریافت نخواهد شد . مشترک دارای طرح بی نهایت در صورت عبور از سقف های مجاز تعیین شده در هر یک از سرویس ها، تنها در همان سرویس با تعرفه های عادی رایتل شارژ و مبلغ مذکور در قبض مشترک اعلام خواهد شد.
رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.

در همین رابطه : اگر قصد خرید کارت شارژ رایتل را دارید می توانید از سایت RightelRecharge.ir استفاده کنید.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید