مجله آلامتو

در شب پاياني بازي هاي دور مقدماتي ليگ قهرمانان اروپا ، در بازي صدرنشيني در پاريس شاگردان کارلو آنچلوتي با نتيجه 2 بر يک از سد پورتو گذشتند و با 15 امتياز صدرنشين شدند. پورتو در اين گروه دوم شد و دينامو کيف به ليگ اروپا رسيد. دينامو در اين شب دينامو زاگرب کرواسي را در خانه اش با يک گل شکست داد و مجوز صعود گرفت.

در گروه دوم بازي ها مون پوليه و شالکه به تساوي يک بر يک رسيدند و المپياکوس در خانه با نتيجه 2 بر يک از سد آرسنال گذشت تا شالکه 13 امتيازي شود به عنوان تيم اول صعود کند . شاگردان آرسن ونگر در تيم آرسنال دوم شدند و در جدول ليگ باقي ماندند و سهميه ليگ اروپاي اين گروه به المپياکوس يونان رسيد. در گروه سوم بازي ها اين مالاگا بود که به لطف مساوي خانگي 2 بر 2 برابر اندرلشت با 12 امتياز صدرنشين شد .

در ديگر بازي عجيب اين گروه ميلان که در خانه به مصاف زنيت سنت پترزبورگ رفته بود در خانه با يک گل مغلوب اين تيم شد و با 8 امتيازي که از بازي هاي قبلي داشت تنها توانست در جدول باقي بماند. در اين گروه زنيت به ليگ اروپا رسيد.

به گزارش خبرآنلاين ؛در گروه چهارم بازي ها هم بورسيا دورتموند با پيروزي خانگي برابر منچستر سيتي توانست به صدرنشيني در گروه خود ادامه دهد . در اين بازي که در ورزشگاه دورتموند برگزار شد ، شاگردان يورگن گلوب با تک گل دقيقه 57 شيبر از سد حريف خود گذشتند و با 14 امتياز صدرنشين شدند.

در ديگر بازي حساس اين گروه هم مردان مورينيو توانستند در سانتياگو برنابئو با نتيجه 4 بر يک از سد آژاکس گذشت . در اين بازي رونالدو ، کايخون (دو بار) و کاکا براي رئال گل زدند و درک بوئه ريتر براي آژاکس. در پايان بازي هاي اين گروه رئال مادرید با 11 امتياز دوم شد ، آژاکس 4 امتيازي به ليگ اروپا رفت و من سيتي با مانچيني حذف شد. هيچ بعيد نيست با اين نتيجه مانچيني هم به سرنوشت 2 هفته قبل دي ماتئو دچار شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید