مجله آلامتو

رضا داوود نژاد که چندی پیش دچار پس زدگی خفیف کبد شده بود، گفت: پس از یک هفته که در شیراز زیر نظر دکترهایم بودم، اکنون به تهران بازگشته ام و حالم کاملا خوب است.

این بازیگر سینما و تلویزیون که چند ماه قبل عمل پیوند کبد انجام داده بود درباره پس زدگی کبدش توضیح داد: من باید هر ماه آزمایش داده و نتایج آن را به شیراز بفرستم تا دکتر ها وضعیتم را بررسی کنند. سری آخر که این آزمایش ها را به شیراز فرستادم، دکترهایم در شیراز گفتند که دچار پس زدگی خفیف کبد شده ام و بلافاصله به دستور آن ها تحت مراقبت قرار گرفتم.

وی خاطر نشان کرد: طبق نظر دکترهایم، بالا رفتن آنزیم ها و همچنین پس زدگی خفیف پس از عمل پیوند کبد تا سه سال طبیعی است و به همین دلیل من در این مدت باید کاملا تحت نظر پزشکانم در شیراز باشم. ضمن آنکه آقایان غلامی، کاظمی ، ملک حسینی و نیک اقبال در بیمارستان نمازی شیراز با دقت فراوان وضعیتم را در این سه سال زیر نظر دارند تا با مشکلی مواجه نشوم و انصافا باید بگویم در این مدت که با این دوستان بوده ام، هیچ کوتاهی ندیده ام. البته این بیمارستان به تمامی بیمارانی که در این بیمارستان عمل پیوند انجام داده اند رسیدگی کرده و خودش درمان آن ها را پیگیری می کند.

داوودنژاد درباره وضعیت فعلی اش گفت: پس از آنکه آزمایشات مختلف از جمله نمونه برداری کبد انجام و یک هفته در بیمارستان نمازی شیراز تحت نظر پزشکانم بودم، اکنون آنزیم های بدنم به حد نرمال رسیده و با مجوز پزشکان به تهران بازگشته ام. همچنین باید بگویم این روال در سه سال آینده ادامه خواهد داشت و من حداقل هر دو ماه یک بار باید به کمیسیون پزشکی بیمارستان نمازی مراجعه کنم، در هر صورت اکنون حالم کاملا خوب است و جای هیچ نگرانی نیست.

این بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به این سوال که آیا در این مدت می تواند در فیلمی بازی کند، اظهار کرد: چون سیستم ایمنی بدنم خیلی ضعیف شده است، دکترها دستور داده اند در یک سال پس از عمل پیوند باید خیلی مراقب باشم.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید