مجله آلامتو

چگونه اعتیاد به بازی پوکمون گو را به چیزی مثبت تبدیل کنیم؟

از اعتیاد به بازی پوکمون گو در جهت مثبت استفاده کنید!
(1 رای, امتیاز میانگین: 5٫00 از 5)

pokemon-go-addiction

اعتیاد به بازی های مهیج موبایلی چیز عجیبی نیست اما اینکه بتوان این اعتیاد را در جهتی مثبت مورد بررسی قرار داد میتواند جذاب باشد.

به گزارش آلامتو و به نقل از آی بانو؛ اگر در بازی پوکمون گو شکست خورده‌اید و از اینکه این همه زمان صرف آن نموده‌اید احساس گناه می‌کنید، واقعاً و واقعاً نباید احساس گناه کنید.

نخست اینکه، پوکمون گو بسیار سرگرم کننده است! چرا نباید از پدیده‌ایی به این محبوبی استفاده نمود؟ دوم اینکه، هزاران نمونه واقعی از مسائل زندگی در نتیجه این بازی نهفته است. پس فقط پوکمون گو بازی نکنید، پوکمون گو بازی کنید و دنیا را تغیر دهید! در اینجا به چندین مورد از این تغییرات اشاره می‌شود.

همچنین بخوانید: بازاریابی به روش پوکمون گو

۱. پیش به سوی نیکوکاری از طریق برنامه Charity Miles

هنگامی که مشغول بازی پوکمون گو هستید، باید مایل‌ها و مایل‌ها پیاده‌روی کنید، پیاده‌روی‌هایی که هیچ جا جز اینجا اتفاق نمی‌افتد. از این مایل‌ها در جهت ایجاد راه‌های بیشتر استفاده کنید تا کشتار. با برنامه رایگان چریتی مایل، در طی پیاده‌روی‌ها می‌توانید برای نیکوکاری کسب درآمد کنید. در هر مایل پیاده‌روی حدوداً ۲۵ سنت به دست می‌آورید، و اگرچه زیاد به نظر نمی‌رسد اما برای ایجاد برخی تغییرات کافی است.

۲. در پیاده‌روی‌ها پناهگاه سگ بردارید

پناهگاه‌های متنوعی برای بازیکنان پوکمون گو در حین گردش‌ها وجود دارد که می‌توانند یکی از آن‌ها را در شکارها برداشته و از آن مراقبت کنند. بدین ترتیب نه تنها پیاده‌روی می‌کنید و از تخم‌های پوکمون جوجه می‌گیرید و به دنبال همه این پوکمون‌ها می‌گردید، بلکه سگ‌ها همراهتان شده و یک پیاده‌روی عالی را تجربه می‌کنید. اگرچه گرول ویت بسیار دوست داشتنی است، اما آیا به اندازه‌ وقت گذراندن با سگ‌های واقعی فوق‌العاده هست؟ به پناهگاه محلی حیوانات واقعی سری بزنید و ببینید می‌توانید سگ‌ها را برای پیاده‌روی ببرید.

۳.یک رخداد نیکوکاری در حوالی شکارگاه پوکمون ایجاد کنید.

یک شکارچی خونگرم پوکمونی در اوکلند، اخیراً یک سواری به راه انداخته تا مایحتاج مدرسه و لوازم بهداشتی را از یک بیمارستان محلی جمع آوری کند. در طی این رخداد، طعمه‌های متنوعی ایجاد می‌کند و همچنین هدایایی در قبال دریافت غنایم، می‌دهد. این کار ساده‌ایست که شما نیز می‌توانید انجام دهید. از افراد متعددی دعوت کنید، ابزارهایی برای اغوای آن‌ها بیابید و به برخی سازمان‌ها کمک کنید.

۴. پیش از فرستادن طعمه به بیمارستان کودکان پرس و جو کنید.

هنگامی که بازی برای نخستین بار آغاز می‌شود، برخی از افراد عامدانه طعمه‌ها را به اطراف بیمارستان کودکان می‌فرستند تا کودکانی که در بیمارستان هستند، بتوانند هیولا را در عمارت اصلی گیر بیاندازند. فکر جالبی است، اما اکثر بیمارستان‌ها دقت فراوانی در مورد امنیت و آرامش بیمارستان می‌کنند و این امر منجر به ناامیدی کودکانی می‌شود که نمی‌توانند تخت خود را ترک و شکار کنند. با این وجود، باید خاطر نشان کرد که استثناهایی نیز وجود دارد. جالب است که بیماران را تشویق کنیم تا تحرک داشته باشند. این برنامه باعث می‌شود تا بیماران تخت‌های خود را ترک کرده و در اطراف بچرخند. پس گوش‌های خود را باز نگه دارید، برخی فرصت‌ها ممکن است واقعاً برای بعضی از طعمه‌هایی که از قلم انداخته‌اید مغتنم باشند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید