مجله آلامتو
همزمان با گذشت دو ماه از ناپدید شدن پسر جوان و در حالی که سرنوشت او در هاله ای از ابهام قرار دارد، پلیس برای یافتن او از مردم درخواست کمک کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، 28 بهمن سال گذشته زنی با مراجعه به کلانتری 168 سیزده آبان به مأموران اعلام کرد که پسرش چند روزی است از خانه خارج و دیگر باز نگشته است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فقدان افراد و به دستور شعبه هفتم بازپرسی دادسرای شهرری ، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با آغاز رسیدگی به پرونده ، کارآگاهان به تحقیق از مراکز درمانی ، ادارات بهزیستی ، کلانتری های سطح شهر تهران و … پرداخته و با توجه به عدم پیدایش فقدانی-پسر ناپدید شده- ، مشخصات و تصویر او به نام امیر 18 ساله در سیستم جامع پلیس ثبت و در اختیار کلیه مراکز انتظامی قرار گرفت .

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با انتشار این خبر اعلام کرد : با توجه به انجام تمام اقدامات پلیسی و عدم حصول نتیجه برای مشخص شدن سرنوشت فقدانی ، دستور انتشار تصویر او از سوی مقام قضایی صادر شده است . به همین خاطر از تمام شهروندان که موفق به شناسایی تصویر فقدانی شده و اطلاعاتی در خصوص سرنوشت وی دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 73948280 در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید