مجله آلامتو

news

سارق حرفه ای که با شیوه تصادف ساختگی اقدام به سرقت 60 خودرو در اصفهان کرده بود توسط کارآگاهان این استان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش آلامتو به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ ستار خسروی رییس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در اصفهان طی چند ماه گذشته، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات خود متوجه شدند که همه سرقت ها با یک روش خاص انجام می شود به نحوی که در همه سرقت ها، سارق با یک دستگاه خودروی سرقتی در سطح شهر تردد و یک خودرو را برای سرقت انتخاب می کند.

سرهنگ خسروی اظهار کرد: سارق پس از ایجاد تصادف ساختگی با خودروی انتخاب شده، به محض خروج مالک خودرو جهت بررسی صحنه تصادف، خودروی وی را سرقت می کرد.

وی افزود: سرانجام کارآگاهان پس از به دست آوردن سرنخ هایی از سارق، طی یک عملیات غافلگیرانه او را به همراه مادرش که در اکثر سرقت ها همدستش بود، شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ خسروی گفت: متهم در تحقیقات پلیسی به 60 فقره سرقت خودرو اعتراف کرد که 20 دستگاه خودرو کشف و به صاحبانشان تحویل داده شده است.

رییس پلیس آگاهی استان اصفهان در پایان به شهروندان توصیه کرد: هنگام وقوع تصادفات یا هر اتفاق دیگری که مجبور به ترک خودرو هستید حتماً خودروی خود را خاموش، سوئیچ آن را بردارید و سپس از خودرو پیاده شوید.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید