مجله آلامتو

news

رییس کلانتری 115 رازی از دستگیری سارق حرفه‌ای منزل معروف به «شاه کلید» خبر داد.

سرگرد حسن دلاور گفت: در بیستم بهمن ماه امسال ماموران کلانتری 115 رازی در حین گشت زنی، از طریق دریافت پیام از مرکز فوریت های پلیسی 110، در جریان یک مورد کشف اموال مسروقه در محدوده خیابان مولوی قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه با حضور عوامل تجسس این کلانتری، مشخص شد فردی به نام «داوود» معروف به «شاه کلید» که از سارقان حرفه ای منزل و لوازم داخل خودرو است، بدون اجازه همسر سابقش وارد منزل وی شده که این مسئله موجب شکایت این زن شده بود.

رییس کلانتری 115 رازی افزود: بررسی های اولیه نشان داد که «شاه کلید» اعتیاد به شیشه دارد و در حالی که همسر سابقش 15 روز قبل از وی جدا شده، اما «داوود» بدون اجازه وارد حریم شخصی این زن شده و اموال مسروقه را در منزل این زن مخفی کرده است که این مسئله موجبات بحث و جدل این دو نفر را به وجود آورده بود.

وی با بیان اینکه چندین قطعه رایانه ای و هفت دسته کلید حاوی انواع کلیدها و چندین قطعه مدارک شناسایی و مالکیت خودرو متعلق به افراد غیر را از متهم کشف و ضبط کردند، گفت: با توجه به اظهارات فرد و سرقتی بودن اموال، ماموران آنها را به کلانتری دلالت دادند.

سرگرد دلاور با بیان اینکه مردم می توانند در صورتی که منزل یا خودروی آنها مورد سرقت قرار گرفته است، به پایگاه هشتم اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند، افزود: تحقیقات برای واکاوی زوایای پنهان جرایم شاه کلید همچنان ادامه دارد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید