مجله آلامتو

دختر 6 ساله‌اي در فونيكس آريزونا، قرباني خوشگذراني كودكانه برادر 8 ساله‌اش شد و در واپسين ساعات شب در تصادف هولناكي كشته شد.

newsبه گزارش پليس اين خواهر و برادر خردسال در ساعت 30/9 شب به رختخواب رفته بودند. مادر آن‌ها كه از خوابيدن بچه‌ها مطمئن شده بود به طبقه پايين رفت و به تماشاي تلويزيون پرداخت. نيم‌ساعت بعد او قصد كرد سري به بچه‌ها بزند اما در كمال ناباوري متوجه شد پنجره باز است و بچه‌ها نيز در رختخوابشان نيستند. اين زن كه به‌شدت ترسيده بود به سرعت به پاركينگ رفت تا با دور زدن در حوالي خانه بتواند نشاني از بچه‌ها پيدا كند. اما خبري از ماشين هم نبود. ديگر براي زن مسجل شده بود كه پاي سارقي در ميان است بنابراين بلافاصله به پليس زنگ زد و گزارش ناپديد شدن بچه‌ها و خودرويش را داد.

جست‌وجوي همزمان براي يافتن بچه‌ها و خودرو چند ساعت بعد با پيدا شدن ماشين زن در كنار خيابان به پايان رسيد. اين خودرو در حالي پيدا شد كه پسر 8 ساله پشت فرمان بود و خواهر 6 ساله‌اش در صندلي جلويي ماشين در اثر انحراف خودرو از مسير با سر و صورت خوني بيهوش افتاده بود.ظاهراً اين كودك 8 ساله براي خوشگذراني خواهر خردسالش را با خود به خيابان برده بود اما عدم مهارت او در رانندگي سبب انحراف خودرو از مسير و برخورد آن با تير چراغ برق شده بود.

از آنجا كه هيچ‌يك از سرنشينان كمربند ايمني نبسته و كيسه‌هاي هوا نيز باز نشده بودند دختر 6 ساله در اثر ضربه مغزي جان سپرده بود و برادرش نيز با شكستگي مچ پا به بيمارستان انتقال داده شد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید